E-169Nowoczesny dom bez okapów

Zamów

cena: 3 750 PLN dostępność: 10 dni

E-169

Dom o prostej konstrukcji, przekryty dwuspadowym dachem. Zaprojektowany został jako dom parterowy, w którym w bardzo łatwy sposób można zaadaptować poddasze. Przestrzeń wspólna składa się z salonu z jadalnią oraz półotwarta kuchnią. Funkcjonalność kuchni podnosi wygodna spiżarnia. Część prywatna składa się z trzech sypialni i dwóch łazienek. Sypialnia przeznaczona dla rodziców jest oddzielona od pozostałych dwóch pomieszczeniem gospodarczym, tak żeby zapewnić możliwie dużo intymności. Dom rozbudowany jest o garaż, z którego można dostać się bezpośrednio do wnętrza domu.

Powierzchnia użytkowa 122,6 m²
Powierzchnia netto 149,4 m²
Powierzchnia zabudowy 200,6 m²
Garaż 26,8 m²
Strych 80,2 m²
Kubatura 476,4 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,9 m
Powierzchnia dachu 215,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 25,6 x 20,4 m
Stan surowy zamknięty 279 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 54 900 PLN
Wykończenie 133 800 PLN
Koszt budowy 467 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 394 300 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty