Adaptacja projektu

Aby projekt gotowy stał się Projektem budowlanym, należy wykonać tzw. adaptację projektu gotowego, która obejmuje:
  • opracowanie Projektu Zagospodarowania Działku na aktualnej Mapie do celów projektowych
  • dostosowanie projektu do lokalnych warunków działki
  • wprowadzenie zmian do projektu wg indywidualnych wymagań Inwestora.

Adaptację zlecić należy Architektowi, posiadającemu odpowiednie uprawnienia budowlane. Najwygodniej jeśli działa on na terenie planowanej inwestycji. Nasza pracownia wystawia bezpłatne zgody na zmiany, które są realne do wykonania oraz nie wpłyną negatywnie na architekturę budynku.

Na terenie województwa mazowieckiego jest możliwość zamówienia adaptacji projektu w naszej pracowni, w przypadku, jeśli w projekcie nie przewidują Państwo zmian.

Jest to kompleksowa usługa umożliwiająca zakup projektu gotowego oraz adaptację projektu do Państwa działki. Adaptacje projektów z naszej kolekcji (bez zmian inwestorskich) opracowujemy w cenie brutto 2952zł (netto 2400zł + 23%VAT). Ewentualne zmiany w projekcie są wyceniane indywidualnie. Ocena możliwości oraz terminu wykonania adaptacji projektu ze zmianami oraz ich wycena, jest dokonywana indywidualnie. Naniesienie zmian dodatkowo wydłuża okres realizacji zamówienia projektu o ok. 1-2 tygodnie.

Warunkiem zlecenia adaptacji projektu jest wcześniejsze dokonanie zakupu projektu gotowego. Jako termin rozpoczęcia uznajemy dzień wpłynięcia pieniędzy na nasze konto za projekt gotowy. Projekty, w których zostały wykonane zmiany nie podlegają zwrotowi.

Na każdym etapie wyboru projektu, możecie Państwo skontaktować się z naszym biurem, celem uzyskania informacji dot. możliwości wykonania zmian w projektach.

Konsultacja zmian z architektem:
telefon: (22) 371 53 04
email: biuro@e-domy.pl

 

Zobacz również
Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty