Jak pracujemy

E-DOMY.PL Sp. z o.o. jest pracownią projektową specjalizująca się w projektowaniu domów jednorodzinnych o nowoczesnej architekturze. Staramy się, aby nasze projekty wywodziły się z tradycyjnej sztuki budowlanej jednocześnie nawiązując do współczesnej estetyki i wykorzystując nowe technologie. Zdobywaliśmy doświadczenie projektując obiekty mieszkaniowe oraz budynki użyteczności publicznej. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz wpis do KRS. Nasz zespół uzupełniają projektanci konstrukcji oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych. Celem naszego projektowania jest rozmycie granic między projektowaniem domem a jego otoczeniem. Jeśli podejmujemy się adaptacji domu lub projektu indywidualnego to ważne jest dla nas, taka aranżacja działki, aby mieszkańcy, jeśli tylko się da, mieli niczym nie zakłócony widok na otaczającą się przestrzeń i ogród. Czasami projektujemy rezydencje w duchu willi modernistycznych, nawiązujące do historii podwarszawskich międzywojennych willi mieszkalnych. Z wolnym planem umożliwiającym całkowite otwarcie salonu w kierunku ogrodu i panoramicznymi przeszkleniami.

W naszych projektach dominuje biel i szarość oraz drewno. Lubimy takie kolory. Biel naszych domów kontrastuje często z ceglaną podmurówką. W większości projektów stosujemy podcienie umożliwiające chowanie się przed słońcem. Podobną funkcję spełniają zamykanie drewniane żaluzje w formie okiennic, które często znajdziecie Państwo w naszych projektach. Nasza aranżacje wnętrz są często utrzymane w stonowanych ciepłych kolorach ziemi. Podobnie jak na zewnątrz sporo w nich ceramiki i drewna. I oczywiście najwięcej słonecznego światła.

 

NASZ ZESPÓŁ:

arch. Mariusz Cendecki

arch. Marcin Domitrz

inż. Justyna Jabłońska

mgr Agnieszka Fiołek

Beata Barchwic

E-DOMY.PL Sp. z o.o.
ul. Powsińska 75 lok. 82, 02-903 Warszawa
NIP 521-377-11-03, KRS 0000667531

 

Poza domami jednorodzinnymi wykonujemy również projekty architektoniczne obiektów mieszkaniowych wielorodzinnych oraz oświaty (szkoły, przedszkola). Nasza oferta obejmuje usługi kompleksowe w zakresie projektów wielobranżowych na etapie budowlanym i wykonawczym.

 

PRZYKŁADY WYBRANYCH REALIZACJI NASZYCH BUDYNKÓW KOMERCYJNYCH:
 
↓ Przedszkole przy ul. Górnej w Grodzisku Maz.