E-136Dom nowoczesny dwuspadowy

Zamów

cena: 4 790 PLN
5 090 PLN
dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-136 Dom nowoczesny dwuspadowy

Dom parterowy bez okapów z dwuspadowym dachem, oraz dwustanowiskowym garażem. W projekcie w części dziennej zaplanowano salon z odsuniętą jadalnią i kuchnią. Na parterze znajdują się jeszcze 2 sypialnie oraz łazienka i WC.  W holu zaprojektowaliśmy jednobiegowe schody, które dadzą możliwość zaadaptowania poddasza. Na poddaszu przewidzieliśmy możliwość usytuowania 2 sypialni oraz sporej łazienki.

Powierzchnia użytkowa 125,6 m²
Powierzchnia netto 167,2 m²
Powierzchnia zabudowy 227,2 m²
Garaż 41,6 m²
Kubatura 469,4 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,3 m
Powierzchnia dachu 195,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 29,6 x 21,0 m
Stan surowy zamknięty 400 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 78 700 PLN
Wykończenie 191 600 PLN
Koszt budowy 670 500 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 564 500 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop gęstożebrowy Teriva
Pokrycie dachowe dachówka cementowa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Anna
11.10.2021 / 12:29:12odpowiedz

Czy są może dostępne wizualizacje wnętrza?

E-DOMY.PL
11.10.2021 / 15:23:02odpowiedz

Witamy. Niestety w najbliższym czasie nie planujemy przygotowania wizualizacji wnętrz do tego projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Anna
11.10.2021 / 12:27:51odpowiedz

Witam. Bardzo ładny projekt. A czy istnieje możliwość zrobienia w nim pustki nad obecną jadalnią, a na górze antresoli, sypialni i łazienki z sauną?

E-DOMY.PL
11.10.2021 / 15:52:03odpowiedz

Witamy. Wykonanie pustki w stropie nad jadalnią jest możliwe podczas adaptacji projektu. Poddasze pozwoli na zaaranżowanie wymienionych przez Panią pomieszczeń. Konieczne będzie doprowadzenie odpowiednich instalacji sanitarnych. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Marcin
04.11.2017 / 11:36:58odpowiedz

Czy jest w Państwa bazie taki projekt ale bez garażu??

E-DOMY.PL
06.11.2017 / 13:01:25odpowiedz

Witamy. Wykreślenie garażu z dokumentacji projektowej jest na tyle nieskomplikowaną sprawą, że nie posiadamy w ofercie takiej wersji projektu. Proponujemy wykonanie tej zmiany podczas adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Paweł
19.01.2016 / 11:46:43odpowiedz

Podaję do siebie maila kontaktowego: pawel [aT] polkowice.com.pl.

Paweł
21.12.2015 / 22:34:05odpowiedz

Oprócz jednej realizacji buduje już ktoś dom z tego projektu?? Ja już kupiłem ten projekt i ruszam na wiosnę. Jestem zainteresowany poznaniem Państwa pomysłów na adaptację poddasza.

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Nasze realizacje - Projekt domu E-136

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty