E-172 Z prostym dachem bez garażu

Zamów

cena: 4 450 PLN dostępność: 10 dni

Projekt domu E-172

Dom o prostej konstrukcji, przekryty dwuspadowym dachem. Charakterystyczną cechą jest brak okapów. Dom nie ma garażu. Został zaprojektowany jako dom parterowy, w którym można w łatwy sposób zaadaptować poddasze. Przestrzeń współna składa się z salonu z jadalnią oraz półotwartą kuchnią. Kuchnia dodatkowo wyposażona jest w spiżarnię. Część prywatna składa się z trzech sypialni i dwóch łazienek (jedna z wanną, druga z prysznicem). Największa z sypialni, przeznaczona dla rodziców, oddzielona jest od pozostałych pomieszczeniem łazienki, tak żeby zapewnić mozliwie dużo intymności.

Powierzchnia użytkowa 123,3 m²
Powierzchnia netto 123,3 m²
Powierzchnia zabudowy 167,8 m²
Strych 79,6 m²
Kubatura 362,6 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,9 m
Powierzchnia dachu 180,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 22,7 x 20,4 m
Stan surowy zamknięty 231 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 45 500 PLN
Wykończenie 111 000 PLN
Koszt budowy 388 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 327 100 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty