E-161 Mały dom z czterema pokojami

Zamów

cena: 4 250 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-161

Dom o architekturze nawiązującej do form tradycyjnych, urozmaicony nowoczesną lukarną nad głównym wejściem. Zlokalizowany na parterze przestronny salon połączony jest z półotwartą kuchnią. Dodatkowo znajduje się tu pokój gościnny, mogący pełnić także rolę gabinetu. Każda ze zlokalizowanych na poddaszu sypialni ma zapewnione wyjście na własny balkon. Atutem projektu są użyteczne pomieszczenia pomocnicze tj. schowek pod schodami, spiżarnia dostępna z kuchni oraz wydzielona pralnia na poddaszu.

 

Powierzchnia użytkowa 114,8 m²
Powierzchnia netto 161,5 m²
Powierzchnia zabudowy 137,6 m²
Garaż 21,8 m²
Kotłownia 6,9 m²
Kubatura 458,6 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,8 m
Powierzchnia dachu 215,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 22,3 x 20,2 m
Stan surowy zamknięty 200 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 49 300 PLN
Wykończenie 128 400 PLN
Koszt budowy 377 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 333 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty