E-193Prosty dom dwuspadowy

Zamów

cena: 4 940 PLN
5 250 PLN
dostępność: 5 dni

Projekt domu E-193 Prosty dom dwuspadowy

Projekt domu o prostej bryle przekrytej dwuspadowym dachem. Część wspólna parteru składa się z salonu z wydzieloną przestrzenią na stół oraz kuchni ze spiżarnią. Z holu dostępny jest pokój, który może pełnić rolę gabinetu. Dzięki zlokalizowanej tuż obok łazience, pokój ten może być wygodny dla mieszkającej w domu osoby starszej. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie. Pozostałą powierzchnię piętra zajmuje łazienka oraz praktyczne pomieszczenia pomocnicze: garderoba i pralnia. Dom wyposażony jest w garaz jednostanowiskowy.

Powierzchnia użytkowa 151,7 m²
Powierzchnia netto 208,9 m²
Powierzchnia zabudowy 149,6 m²
Garaż 26,9 m²
Kubatura 515,4 m³
Wysokość budynku 8,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 220,0 m²
Kąt nachylenia dachu 38 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 19,5 m
Stan surowy zamknięty 350 900 PLN
Instalacje wewnętrzne 80 100 PLN
Wykończenie 159 900 PLN
Koszt budowy 590 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 495 500 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 99zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 1500zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Jarosław
06.01.2021 / 11:23:48odpowiedz

I jeszcze jedno pytanie. Czy powierzchnia okien i drzwi niemających wymaganej szczelności ogniowej zajmuje mniej niż 35% tylnej ściany budynku? Pytanie jest o tyle dla mnie interesujące gdyż tak jak pisałem w poprzednim zapytaniu metr od granicy działki jest las i dom musi zostać zbudowany w odległości minimum 12 metrów od granicy lasu z tego co rozumiem z przepisów dot. warunków technicznych.

E-DOMY.PL
22.02.2021 / 09:28:01odpowiedz

Witamy. Dla porządku informujemy, że do pytania odnieśliśmy się w odpowiedzi na poprzednie Pana pytanie. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Jarosław
05.01.2021 / 22:38:02odpowiedz

Witam. Co należy rozumieć pod pojęciem instalacje wewnętrzne? Czy wskazane ogrzewanie gazowe można zmienić np. na piec/kocioł na pellet?

E-DOMY.PL
07.01.2021 / 15:01:13odpowiedz

Witamy. Projekt przewiduje następujące instalacje wewnętrzne: gazową, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania , wentylacji mechanicznej i eletryczną. Zmiana źródła zasilania kotła możliwa jest na etapie adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

E-DOMY.PL
11.12.2017 / 10:19:03odpowiedz

Witamy. Tak - proszę zapoznać się z projektem E-194. Jest też wersja z większym garażem E-195. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Jarosław
06.01.2021 / 11:10:05odpowiedz

Jeszcze jedno pytanie, mianowicie czy wskazany projekt jest możliwy do zbudowania na działce o wymiarach 25 metrów szerokości na 29,2 metrów długości przy czym metr za granicą działki zaczyna się las i zgodnie z przepisami budynek musi być odsunięty od granicy lasu 13 metrów? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

E-DOMY.PL
08.01.2021 / 14:33:09odpowiedz

Witamy. Według naszej interpretacji przepisów, aby dom mógł zostać zlokalizowany na takiej działce należy spełnić następujące warunki: ściany oraz dach od strony granicy lasu powinny być nierozprzestrzeniające ognia (uwaga: nie wszystkie systemy ocieplenia styropianem mają taką charakterystykę, wełna jest nro) i dodatkowo należy zmniejszyć powierzchnię okna między salonem i tarasem tak aby jego powierzchnie nie przekraczała 35% powierzchni ściany (tu nie więcej niż 5m2). Zakładamy że wymiar 29,2 jest prostopadły do wjazdu na teren działki. Wówczas odległość od granicy lasu wyniesie min. 12 m. Istnieje możliwość zachowania mniejszej odległości, jeżeli teren na którym znajduje się granica lasu jest w Planie Miejscowym przeznaczony pod zabudowę niezwiązaną z produkcją leśną, lub gdy nie ma Planu Miejscowego, ale grunty leśne objęte zostały zgodą na zmianę przeznaczenia na cele nieleśne uzyskaną przy sporządzaniu planów miejscowych, które utraciły moc. Las definiowany jest jako grunt leśny Ls określony na mapie ewidencyjnej lub jako teren przeznaczony jako leśny w MPZP. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Waldek
11.12.2017 / 09:41:08odpowiedz

Witam, czy jest wariant tego projektu ale bez garażu? Dziękuję Waldemar

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty