E-107 Mały dom na wąską działkę

Zamów

cena: 4 550 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-107 Nowość

Dom został zaprojektowany dla osób, którzy chcą budować na działce o minimalnych rozmiarach ok. 17,3x23,4m. Prosta bryła, połączona z dwuspadowym dachem sprawia, że dom jest łatwy w budowie. Obok salonu znajduje się dobrze doświetlona jadalnia, połączona z kuchnią. Dodatkowo na parterze, pod schodami, zaprojektowano łazienkę/WC z prysznicem. Poddasze składa się z trzech sypialni, (z których główna ma dostęp do prywatnej garderoby i łazienki) oraz wspólnej łazienki. Z jednej z sypialni jest możliwość wyjścia na taras nad garażem.

 

Projekt posiada wydłużoną wersję E-107a.

 

Powierzchnia użytkowa 132,9 m²
Powierzchnia netto 174,9 m²
Powierzchnia zabudowy 126,5 m²
Garaż 17,8 m²
Kotłownia 6,5 m²
Kubatura 471,7 m³
Wysokość budynku 8,7 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,1 m
Powierzchnia dachu 190,0 m²
Kąt nachylenia dachu 38 °
Minimalne wymiary działki 17,3 x 23,4 m
Stan surowy zamknięty 237 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 61 600 PLN
Wykończenie 110 600 PLN
Koszt budowy 409 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 327 200 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty