E-160 Mały dom z poddaszem

Zamów

cena: 4 250 PLN dostępność: 10 dni

Projekt domu E-160

Niewielki dom bez garażu, o bryle nawiązującej do domów tradycyjnych. Nowoczesnego charakteru dodaje mu znajdująca się nad głównym wejściem lukarna. Na parterze zaprojektowany został dobrze doświetlony salon, połączony z półotwartą kuchnią oraz dodatkowy pokój mogący pełnić rolę gabinetu. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, każda z wyjściem na balkon. W domu zaprojektowano także użyteczne pomieszczenia pomocnicze: schowek pod schodami, spiżarnię oraz pralnię na poddaszu.

 

Powierzchnia użytkowa 114,8 m²
Powierzchnia netto 139,7 m²
Powierzchnia zabudowy 110,6 m²
Kotłownia 6,9 m²
Kubatura 352,9 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,8 m
Powierzchnia dachu 175,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 19,4 x 20,2 m
Stan surowy zamknięty 173 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 40 300 PLN
Wykończenie 114 600 PLN
Koszt budowy 328 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 282 800 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty