E-267 Nowoczesny dom na wąskie działki

Zamów

cena: 4 500 PLN dostępność: 35 dni

Projekt domu E-267 Nowość

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem, możliwy do zlokalizowania na wąskich działkach. Projekt przewiduje trzy sypialnie na poddaszu oraz dodatkowy pokój na parterze. Może on pełnić rolę gabinetu. Strefa wspólna zajmuje całą szerokość domu, dzięki czemu dom silnie łączy się z ogrodem. Na uwagę zasługują pomieszczenia pomocnicze: spiżarnia i łazienka z prysznicem na parterze oraz pralnia na górnej kondygnacji. Napoddaszu zaprojektowane są bliźniacze pokoje dzieci, połączone wspólnym balkonem. Sypialnia rodziców umieszczona jest w przeciwległej części domu i posiada własną garderobę. W projekcie zastosowano odprowadzenie wody z dachu systemem bezokapowym.

Projekt posiada wersję z garażem E-258.


Powierzchnia użytkowa 123,4 m²
Powierzchnia netto 144,2 m²
Powierzchnia zabudowy 106,9 m²
Kotłownia 6,7 m²
Kubatura 385,5 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,3 m
Powierzchnia dachu 145,0 m²
Kąt nachylenia dachu 45 °
Minimalne wymiary działki 17,0 x 20,9 m
Stan surowy zamknięty 196 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 50 800 PLN
Wykończenie 91 500 PLN
Koszt budowy 338 500 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 280 000 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty