E-102 Nowoczesny dom z poddaszem

Zamów

cena: 4 500 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-102

Projekt domu o nowoczesnym charakterze, wyrożniający się brakiem okapów oraz subtelnym użyciem elementów z szarego klinkieru i drewna. Na parterze zlokalizowano salon z jadalnią i kuchnią oraz dodatkowy pokój, który można wykorzystać jako gabinet, bibliotekę lub np. pokój kinowy. Zaproponowany taras rozciąga się z tyłu i z boku domu, dzięki czemu można wyjść na zewnątrz także z jadalni. Atutem domu jest duży taras na piętrze, dostępny z głównej sypialni. Dodatkowo na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz duża garderoba. Główna sypialnia posiada niewielką własną garderobę i łazienkę oraz wspomnianą wcześniej możliwość wyjścia na duży taras nad garażem.

 

Powierzchnia użytkowa 143,7 m²
Powierzchnia netto 198,7 m²
Powierzchnia zabudowy 148,1 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 541,3 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,9 m
Powierzchnia dachu 140,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 21,3 x 21,1 m
Stan surowy zamknięty 254 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 61 400 PLN
Wykończenie 147 400 PLN
Koszt budowy 463 500 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 388 900 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty