E-104Mały tradycyjny dom

Zamów

cena: 3 250 PLN dostępność: 10 dni

E-104

Dom o prostej tradycyjnej bryle z dachem dwuspadowym z lukarną. Wejście do domu zostało zaakcentowane charakterystyczną skośną ścianą, która nadaje budynkowi nowoczesny charakter. Na parterze zaprojektowano duży salon, powiększony o wykusz, w którym znajduje się jadalnia. Przy kuchni zlokalizowano spiżarkę. Na parterze znajduje się również dodatkowy pokój, który można wykorzystać jako gabinet, gościnną sypialnię lub bibliotekę. Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie oraz łazienka. Jedna z sypialni tzw. rodziców - posiada własną garderobę i łazienkę.

 

Powierzchnia użytkowa 156,4 m²
Powierzchnia netto 193,0 m²
Powierzchnia zabudowy 149,9 m²
Garaż 16,9 m²
Kubatura 522,2 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,2 m
Powierzchnia dachu 215,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 23,0 x 21,1 m
Stan surowy zamknięty 235 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 56 600 PLN
Wykończenie 136 200 PLN
Koszt budowy 428 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 347 100 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość zamówienia naszego katalogu 2019 w wersji papierowej: ZAMÓW KATALOG

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty