E-167 Prosty dom z biblioteką

Zamów

cena: 4 850 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-167

Dom z dachem dwuspadowym, na którego poddaszu zaprojektowana została wspólna przestrzeń rekreacyjna z możliwością wyjścia na balkon. Część wspólna na parterze składa się z kuchni z jadalnią oraz pokoju dziennego. Przy pokoju dziennym znajduje się zaciszna biblioteka, z dostępem do własnego tarasu. W zlokalizowanej na parterze niewielkiej łazience przewidziane zostało także miejsce na prysznic. Na poddaszu, poza przestrzenią rekreacyjną, zlokalizowane są trzy sypialnie. Największej z nich towarzyszy własna garderoba.

Powierzchnia użytkowa 151,5 m²
Powierzchnia netto 198,6 m²
Powierzchnia zabudowy 159,2 m²
Garaż 21,4 m²
Kotłownia 5,9 m²
Kubatura 524,8 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,9 m
Powierzchnia dachu 230,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 21,2 x 22,5 m
Stan surowy zamknięty 279 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 63 300 PLN
Wykończenie 127 600 PLN
Koszt budowy 470 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 400 900 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty