E-103 Tradycyjny projekt domu

Zamów

cena: 4 900 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-103

Projekt domu E-103 łączy tradycyjne i nowoczesne elementy architektoniczne, dzięki czemu ładnie współgra z otoczeniem, bez względu na charakter otaczającej go architektury. To najbardziej tradycyjny projekt z naszej pracowni. Duże okna otwierają przestrzeń salonu na taras i ogród.  Dodatkowy pokój na parterze, można zaaranżować jako bibliotekę lub pokój gościnny. Przestrzeń piętra stanowią 3 sypialnie oraz duża garderoba, łazienka i niewielkie pomieszczenie przeznaczone na pralnię. Sypialnia główna posiada własną łazienkę i garderobę.

 

Powierzchnia użytkowa 161,5 m²
Powierzchnia netto 218,0 m²
Powierzchnia zabudowy 164,6 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 588,8 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,2 m
Powierzchnia dachu 240,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 22,8 x 23,8 m
Stan surowy zamknięty 297 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 64 400 PLN
Wykończenie 148 100 PLN
Koszt budowy 509 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 432 000 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty