E-182Dom parterowy z płaskim dachem

Zamów

cena: 4 750 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-182 Dom parterowy z płaskim dachem

Projekt domu parterowego z płaskim dachem. Prosta, nowoczesna bryła domu kryje w sobie przestronny salon z kuchnią i jadalnią oraz dwie sypialnie. Część dzienna stanowi jedną przestrzeń dostępną bezpośrednio z holu wejściowego. Sypialnie dostępne są z odrębnego korytarza, oddzielonego od pomieszczeń wspólnych zabudową kominka. Dzięki temu obie strefy są niezależne, a równocześnie dobrze ze soba skomunikowane. Dom wyposażony jest w garaż z jednym miejscem postojowym oraz przekryty częściowo taras.

Projekt posiada powiększoną wersję E-183.

Powierzchnia użytkowa 106,9 m²
Powierzchnia netto 129,1 m²
Powierzchnia zabudowy 178,4 m²
Garaż 22,2 m²
Kubatura 372,1 m³
Wysokość budynku 4,6 m
Powierzchnia dachu 143,0 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 18,7 x 28,2 m
Stan surowy zamknięty 286 000 PLN
Instalacje wewnętrzne 56 300 PLN
Wykończenie 149 000 PLN
Koszt budowy 491 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 410 100 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop żelbetowy wylewany
Pokrycie dachowe papa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25cm styropian
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze płytki klinkierowe
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

darek
18.08.2018 / 13:14:59odpowiedz

Witam serdecznie mam jedno zasadnicze pytanie czy jest możliwość zwiększenia nachylenia dachu do 15 stopni ponieważ warunki zabudowy tego wymagają na naszej ziemi oraz czy jest możliwość zrezygnowania z garażu w projekcie. Pozdrawiam Darek.

E-DOMY.PL
22.08.2018 / 11:35:44odpowiedz

Witamy. Zwiększenie kąta nachylenia dachu jest możliwe podczas adaptacji projektu. W przypadku tego domu, ze względu na znaczny wzrost spadku, należałoby zwiększyć ilość wpustów dachowych. Będzie to miało na celu skrócenie płaszczyzn dachu o jednakowym spadku i tym samym zmniejszenie ich wysokości. Konieczna będzie również korekta wysokości attyk. Innym rozwiązaniem jest przekrycie domu dachem czterospadowym o minimalnym wymaganym spadku i możliwie krótkim okapie. Nie będzie to wyglądało źle, choć zmieni charakter architektoniczny domu. Proszę jeszcze spojrzeć na projekt E-180. Garaż można usunąć podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

kasia
15.04.2018 / 15:39:28odpowiedz

PK proszę ozdjęcia domu jeśli to możliwe :) k.piotrowska80 [aT] gmail.com

KW
04.03.2018 / 20:44:32odpowiedz

Będę go miała, jeśli tylko uda mi się wygospodarować w nim miejsce na spiżarkę :). Poza tym jest idealny.

E-DOMY.PL
05.03.2018 / 10:44:04odpowiedz

Witamy. Spiżarnię można wygospodarować kosztem części szafy znajdującej się w przedsionku oraz dzięki zmianie aranżacji kuchni. Prosimy o kontakt mailowy z pracownią. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

KW
16.11.2017 / 10:17:16odpowiedz

Kiedyś będę go miała

Anna
16.09.2018 / 22:00:45odpowiedz

Witam, czy mogłabym prosić o zdjęcia realne domu? komialan30 [aT] op.pl. Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

PK
07.01.2018 / 12:11:48odpowiedz

Wybudowałem ten dom w Rybniku

Daria
09.05.2018 / 14:09:57odpowiedz

Witam, czy jest możliwość obejrzenia domu? proszę o kontakt daria91dg [aT] gmail.com pozdrawiam

kasia
15.04.2018 / 15:41:03odpowiedz

jeśli to możliwe to proszę o zdjęcia domu : staram się znaleźć ten dom w realu żeby przekonać męża do budowy. pozdrawiam, kasia k.piotrowska80 [aT] gmail.com

E-DOMY.PL
09.01.2018 / 09:41:06odpowiedz

Dzień dobry, bylibyśmy wdzięczni za przesłanie zdjęć domu. Dziękujemy z góry. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty