E-182Dom parterowy z płaskim dachem

Zamów

cena: 5 090 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-182 Dom parterowy z płaskim dachem

Projekt domu parterowego z płaskim dachem. Prosta, nowoczesna bryła domu kryje w sobie przestronny salon z kuchnią i jadalnią oraz dwie sypialnie. Część dzienna stanowi jedną przestrzeń dostępną bezpośrednio z holu wejściowego. Sypialnie dostępne są z odrębnego korytarza, oddzielonego od pomieszczeń wspólnych zabudową kominka. Dzięki temu obie strefy są niezależne, a równocześnie dobrze ze soba skomunikowane. Dom wyposażony jest w garaż z jednym miejscem postojowym oraz przekryty częściowo taras.

Projekt posiada powiększoną wersję E-183.

Powierzchnia użytkowa 106,9 m²
Powierzchnia netto 129,1 m²
Powierzchnia zabudowy 178,4 m²
Garaż 22,2 m²
Kubatura 372,1 m³
Wysokość budynku 4,6 m
Powierzchnia dachu 143,0 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 18,7 x 28,2 m
Stan surowy zamknięty 286 000 PLN
Instalacje wewnętrzne 56 300 PLN
Wykończenie 149 000 PLN
Koszt budowy 491 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 410 100 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PPROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 99zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 49zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 49zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop żelbetowy wylewany*
Pokrycie dachowe papa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25cm styropian
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze płytki klinkierowe
Ogrzewanie gazowegrzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

darek
18.08.2018 / 13:14:59odpowiedz

Witam serdecznie mam jedno zasadnicze pytanie czy jest możliwość zwiększenia nachylenia dachu do 15 stopni ponieważ warunki zabudowy tego wymagają na naszej ziemi oraz czy jest możliwość zrezygnowania z garażu w projekcie. Pozdrawiam Darek.

E-DOMY.PL
22.08.2018 / 11:35:44odpowiedz

Witamy. Zwiększenie kąta nachylenia dachu jest możliwe podczas adaptacji projektu. W przypadku tego domu, ze względu na znaczny wzrost spadku, należałoby zwiększyć ilość wpustów dachowych. Będzie to miało na celu skrócenie płaszczyzn dachu o jednakowym spadku i tym samym zmniejszenie ich wysokości. Konieczna będzie również korekta wysokości attyk. Innym rozwiązaniem jest przekrycie domu dachem czterospadowym o minimalnym wymaganym spadku i możliwie krótkim okapie. Nie będzie to wyglądało źle, choć zmieni charakter architektoniczny domu. Proszę jeszcze spojrzeć na projekt E-180. Garaż można usunąć podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

kasia
15.04.2018 / 15:39:28odpowiedz

PK proszę ozdjęcia domu jeśli to możliwe :) k.piotrowska80 [aT] gmail.com

KW
04.03.2018 / 20:44:32odpowiedz

Będę go miała, jeśli tylko uda mi się wygospodarować w nim miejsce na spiżarkę :). Poza tym jest idealny.

E-DOMY.PL
05.03.2018 / 10:44:04odpowiedz

Witamy. Spiżarnię można wygospodarować kosztem części szafy znajdującej się w przedsionku oraz dzięki zmianie aranżacji kuchni. Prosimy o kontakt mailowy z pracownią. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

KW
16.11.2017 / 10:17:16odpowiedz

Kiedyś będę go miała

Anna
16.09.2018 / 22:00:45odpowiedz

Witam, czy mogłabym prosić o zdjęcia realne domu? komialan30 [aT] op.pl. Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

PK
07.01.2018 / 12:11:48odpowiedz

Wybudowałem ten dom w Rybniku

Daria
09.05.2018 / 14:09:57odpowiedz

Witam, czy jest możliwość obejrzenia domu? proszę o kontakt daria91dg [aT] gmail.com pozdrawiam

kasia
15.04.2018 / 15:41:03odpowiedz

jeśli to możliwe to proszę o zdjęcia domu : staram się znaleźć ten dom w realu żeby przekonać męża do budowy. pozdrawiam, kasia k.piotrowska80 [aT] gmail.com

E-DOMY.PL
09.01.2018 / 09:41:06odpowiedz

Dzień dobry, bylibyśmy wdzięczni za przesłanie zdjęć domu. Dziękujemy z góry. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty