E-182aDom z płaskim dachem i 3 sypialniami

Zamów

cena: 4 890 PLN
5 190 PLN
dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-182a Dom z płaskim dachem i 3 sypialniami

Projekt domu parterowego z płaskim dachem. Prosta, nowoczesna bryła domu kryje w sobie przestronny salon z kuchnią i jadalnią oraz trzy sypialnie. Część dzienna stanowi jedną przestrzeń dostępną bezpośrednio z holu wejściowego. Sypialnie dostępne są z odrębnego korytarza, oddzielonego od pomieszczeń wspólnych zabudową kominka. Dzięki temu obie strefy są niezależne, a równocześnie dobrze ze soba skomunikowane. Dom wyposażony jest w garaż z jednym miejscem postojowym oraz przekryty częściowo taras. Na uwagę zasługuje także wyodrębniona pralnia.

Projekt posiada wersję z dwoma pokojami E-182.

Powierzchnia użytkowa 115,7 m²
Powierzchnia netto 138,2 m²
Powierzchnia zabudowy 189,5 m²
Garaż 22,6 m²
Kubatura 398,6 m³
Wysokość budynku 4,6 m
Powierzchnia dachu 150,0 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 18,8 x 28,5 m
Stan surowy zamknięty 321 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 63 300 PLN
Wykończenie 167 400 PLN
Koszt budowy 552 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 461 100 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop żelbetowy wylewany*
Pokrycie dachowe papa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25cm styropian
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowegrzejniki*
Wentylacja mechaniczna
 Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Tomek
14.02.2021 / 14:58:36odpowiedz

Dzień dobry, czy można podwyższyć ściany w tym projekcie bez znacznych problemów? Na rzucie widziałem, że wysokość to 2.85. Czy można podwyższyć np. o 1 pustak do 3.10? Dzięki!

E-DOMY.PL
22.02.2021 / 10:37:16odpowiedz

Witamy. Podniesienie poziomu stropu o jeden pustak jest możliwe i nie będzie wiązało się z problemami. Nie wpłynie także znacząco na architekturę budynku. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Rysike
21.09.2020 / 06:55:51odpowiedz

Czy ten Projekt jest może w wersji blizniaczej? Pozdrawiam Ryszard

E-DOMY.PL
21.09.2020 / 07:42:21odpowiedz

Witamy. W celu zrealizowania zabudowy bliźniaczej należy zamówić wersję podstawową oraz lustrzaną projektu, a następnie dokonać ich połączenia podczas adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

E-DOMY.PL
21.09.2020 / 09:49:06odpowiedz

Proszę zwrócić uwagę, że ze względu na doświetlenie pomieszczeń i układ tarasu, zbliźniaczenie projektu E-182a wymagać będzie zmian funkcjonalnych. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Rysiek
13.09.2020 / 08:47:20odpowiedz

Dzień dobry, interesuje mnie Projekt E-182 a w wersji bliżniaczej. Czy jest możliwość zamówienia projektu bliżniaczego? Pozdrawiam Ryszard.

Mateusz
31.10.2019 / 11:15:03odpowiedz

Czy jest możliwość zmiany w projekcie na garaż dwustanowiskowy? Poszukuję projektu do 115m powierzchni użytkowej z płaskim dachem i dwustanowym garażem. Pozdrawiam

E-DOMY.PL
31.10.2019 / 15:34:56odpowiedz

Polecamy popularną wersję tego projektu z dwustanowiskowym garażem o nazwie E-183 lub projekt E-205. Pozdrawiamy, E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty