E-137 Dom piętrowy z płaskim dachem

Zamów

cena: 5 500 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-137

Nowoczesna, unikatowa architektura nawiązująca do przykładów budownictwa z okresu międzywojennego. Budynek ma kształt dwu prostych, przenikających się brył. Duża ilość przeszkleń w połączeniu z dużych, zadaszonym taras symbolicznie łączy wnętrze domu z przylegającym ogrodem. Na parterze zaprojektowaliśmy salon z jadalnią, półotwartą kuchnią, jak również niewielką łazienkę z prysznicem i pokój, który łatwo można zaaranżować jako pokój dziadków. Na piętrze zaplanowano 3 sypialnie (w tym jedna z łazienką i garderobą), pralnia oraz duża wspólna łazienka.

Powierzchnia użytkowa 167,7 m²
Powierzchnia netto 200,2 m²
Powierzchnia zabudowy 171,0 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 577,9 m³
Wysokość budynku 7,6 m
Powierzchnia dachu 140,0 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 22,7 x 23,4 m
Stan surowy zamknięty 307 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 82 800 PLN
Wykończenie 166 500 PLN
Koszt budowy 556 500 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 490 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty