E-138 Nowoczesny dom z płaskim dachem

Zamów

cena: 5 300 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-138

Dom z płaskim dachem, nawiązujący formą do architektury okresu międzywojennego. Zaprojektowany jako kilka prostych brył przekrytych płaskim dachem. Płaszczyzny białych ścian kontrastują z precyzyjnym układem ciemniejszych okien. Część dzienną parteru zajmuje salon i jadalnia, otwarte oknem tarasowym na ogród. Widok na wejście do domu jest możliwy z kuchni. Część komunikacyjna jest ogranicznona do minimum. Schody, będące istotnym elementem przestrzennym salonu, pełnią też standardową funkcję komunikacyjną. Prowadzą do trzech sypialni na piętrze, z których dwie mają wyjście na duże tarasy. Jeden z nich jest osłonięty pergolą.

Powierzchnia użytkowa 158,8 m²
Powierzchnia netto 191,2 m²
Powierzchnia zabudowy 169,4 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 549,6 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Powierzchnia dachu 100,0 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 22,7 x 23,4 m
Stan surowy zamknięty 278 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 75 800 PLN
Wykończenie 174 900 PLN
Koszt budowy 529 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 445 200 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty