E-114 Niewielki dom parterowy

Zamów

cena: 4 400 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-114

Bardzo popularny projekt niewielkiego domu parterowego z dwiema sypialniami, w którym można w bardzo łatwy sposób zaadaptować poddasze. W części dziennej salon został połączony z jadalnią, tworząc otwartą i dobrze doświetloną przestrzeń. Kuchnia została powiększona o niewielką spiżarnię. Część nocna domu składa się z dwu sypialni i wspólnej łazienki. W pokojach przewidzieliśmy miejsce na szafy, a jedna z sypialni posiada bezpośrednie wyjście na taras. Schody zaaranżowaliśmy w taki sposób, aby można było łatwo zaadaptować poddasze, nawet po zakończeniu budowy. Na rysunku podano powierzchnię poddasza netto, czyli po obrysie ścian.

NOWOŚĆ: Projekt posiada też wersję z dachem dwuspadowym E-184 i wersję z dachem płaskim E-144.

Powierzchnia użytkowa 108,8 m²
Powierzchnia netto 141,2 m²
Powierzchnia zabudowy 189,9 m²
Garaż 32,4 m²
Strych 49,9 m²
Kubatura 424,9 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 265,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 23,1 m
Stan surowy zamknięty 288 900 PLN
Instalacje wewnętrzne 54 300 PLN
Wykończenie 100 400 PLN
Koszt budowy 443 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 372 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty