E-115 Dom parterowy z 3 sypialniami

Zamów

cena: 4 700 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-115

Popularny projekt domu parterowego z trzema sypialniami i dwustanowiskowym garażem. Dom został funkcjonalnie podzielony na trzy części. W części dziennej zaprojektowaliśmy salon z jadalnią, półotwartą kuchnię ze spiżarnią oraz hol i WC. Kuchnię można oddzielić od salonu tworząc oddzielne pomieszczenie. W części sypialnej znajdują się trzy pokoje, łazienka z wanną i prysznicem oraz garderoba. Atutem domu jest możliwość wyjścia na taras z każdej sypialni. Dzięki bezkolizyjnej lokalizacji schodów, projekt daje możliwość łatwej adaptacji poddasza. Na rysunkach pokazujemy powierzchnię netto, do zaadaptowania, po obrysie ścian.

UWAGA: W ofercie mamy inny projekt, oparty na koncepcji E-115, a pasujący na działkę z wjazdem od południa o numerze E-135.

 

Powierzchnia użytkowa 130,5 m²
Powierzchnia netto 162,9 m²
Powierzchnia zabudowy 222,6 m²
Garaż 32,4 m²
Strych 66,4 m²
Kubatura 488,7 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 305,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 26,4 m
Stan surowy zamknięty 329 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 59 400 PLN
Wykończenie 122 300 PLN
Koszt budowy 511 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 433 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty