E-134 Dom z poddaszem użytkowym

Zamów

cena: 4 800 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-134

E-134 to projekt domu z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Kąt nachylenia połaci dachu wynosi 37 stopni. Na parterze zaprojektowaliśmy część dzienną, którą tworzą: kuchnia połączona z salonem i jadalnią. Przestrzeń dzienna jest otwarta, dzięki czemu domownicy mają dużą swobodę aranżacji wnętrza, dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Główna sypialnia wraz z łazienką i garderoba została również zlokalizowana na parterze domu. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie, duża łazienka i niewielki schowek. Atutem tego projektu jest m.in. możliwość budowy etapami (parter domu w pierwszym etapie budowy, wykończenie piętra w późniejszym etapie).        

 

Powierzchnia użytkowa 138,1 m²
Powierzchnia netto 188,7 m²
Powierzchnia zabudowy 189,9 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 554,5 m³
Wysokość budynku 8,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 280,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 23,1 m
Stan surowy zamknięty 302 800 PLN
Instalacje wewnętrzne 63 200 PLN
Wykończenie 116 400 PLN
Koszt budowy 482 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 409 300 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty