E-184 Dom parterowy dwuspadowy

Zamów

cena: 4 400 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-184

Projekt niewielkiego domu parterowego, przekrytego tradycyjnym dwuspadowym dachem. Część dzienna składa się z salonu i kuchni wyposażonej w wygodny barek i spiżarnię. Z salonu, w którym zaprojektowano miejsce na stół i rozbudowaną sofę, wyjść można na częściowo zadaszony taras. Oddzielona część sypialniana składa się z łazienki oraz dwóch pokoi, w których wygospodarowano aneksy z garderobą. Schody w holu zostały zaaranżowane tak, aby można było bezkolizyjnie zaadaptować poddasze, nawet po zakończeniu budowy. Powierzchnia podana na rysunku poddasza jest powierzchnią netto, tj. po obrysie ścian.

UWAGA: Projekt posiada też wersję z dachem czterospadowym E-114.

Powierzchnia użytkowa 109,3 m²
Powierzchnia netto 143,5 m²
Powierzchnia zabudowy 191,9 m²
Garaż 34,2 m²
Strych 79,2 m²
Kubatura 432,0 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,6 m
Powierzchnia dachu 247,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 23,4 m
Stan surowy zamknięty 295 000 PLN
Instalacje wewnętrzne 55 400 PLN
Wykończenie 102 500 PLN
Koszt budowy 452 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 380 600 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty