E-133aDom parterowy z 2 sypialniami

Zamów

cena: 5 390 PLN
5 690 PLN
dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-133a Dom parterowy z 2 sypialniami

Projekt domu parterowego, z poddaszem o dużych możliwościach adaptacji na cele użytkowe. Strefa dzienna to blisko 50 m2 otwartej przestrzeni, gdzie zaaranżowany został salon i kuchnia z jadalnią. Kuchnię bez trudu można uzupełnić o śpiżarnię. Część sypialna dostepna jest z wydzielonego korytarza. Składa się z dwóch pokoi oraz wygodnej łazienki. Uzupełnieniem programu tej części domu jest wydzielone pomieszczenie pralni. Mniejsza łazienka, przeznaczona dla gości, jest wyposażona w prysznic i dostępna z głównego holu. Południowy taras jest prawie w całości zadaszony. Można się do niego dostać nie tylko z salonu, ale także z jednej z sypialni. W projekcie przewidziane zostały praktyczne szafy wnękowe do przechowywania. Dodatkową przestrzeń magazynową przewidziano w garażu w formie antresoli.

UWAGA: projekt występuje też w zmienionej wersji z 3 pokojami E-133.

Powierzchnia użytkowa 123,3 m²
Powierzchnia netto 157,0 m²
Powierzchnia zabudowy 213,6 m²
Garaż 33,7 m²
Strych 86,9 m²
Kubatura 451,8 m³
Wysokość budynku 7,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 2,8 m
Powierzchnia dachu 285,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 25,2 x 22,2 m
Stan surowy zamknięty 392 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 76 000 PLN
Wykończenie 157 500 PLN
Koszt budowy 625 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 510 100 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Maria
06.12.2023 / 23:01:51odpowiedz

Witam, mam pytanie odnośnie tej antresoli nad garażem. Czy można z niej zrezygnować i zrobić strop, żeby uzyskać większy pokój na górze? Pozdrawiam

Hanna
31.01.2020 / 09:25:17odpowiedz

Kupiliśmy projekt 133a . Czy można obniżyć strop nad parterem o 20 cm . Wentylacja mechaniczna będzie zatopiona w posadzce piętra. Chcemy w ten sposób uzyskać wyższą wysokość poddasza .Strop w garażu pozostawałby bez zmian. Pozdrawiam

E-DOMY.PL
31.01.2020 / 10:25:50odpowiedz

Witamy. Tak, zmiana taka jest możliwa do wprowadzenia. Należy pamiętać oczywiście o odpowiednim ukształtowaniu schodów na poddasze. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Róża
10.08.2018 / 11:37:01odpowiedz

Projekt jest bliski ideału. Zakładając, że będzie z niego korzystać rodzina 2+1, poddasze jest zbędne i miejsce na schody można by było wykorzystać. Fantastycznie byłoby gdyby WC miało dostęp do okna, a pralnie powiększyć o część holu, szafy. Czy pokuszą się Państwo na wizualizację takiego pomysłu? Pozdrawiam serdecznie

Martyna
31.07.2018 / 23:02:26odpowiedz

Super projekt :) ciekawe czy jest szansa przerobienia garażu na pokój z wejściem od strony szafy w korytarzu... Wtedy parter byłby wystarczający na wszystkie potrzeby życiowe rodziny 2+2 :) Pozdrawiam! Ps. Czy ktoś już się pokusił na realizację?

E-DOMY.PL
01.08.2018 / 12:16:02odpowiedz

Witamy. Oczywiście - można wykonać taką zmianę w ramach adaptacji projektu, przez architekta adaptującego. Proszę też spojrzeć na wersję projektu E-133. Ma 3 pokoje, nie licząc salonu. Pozdrawiamy, E-DOMY.PL

Julka
23.10.2017 / 21:16:10odpowiedz

Witam. Takiego projektu szukałam, jak to się stało że go wcześniej nie widziałam. Czy będą wnętrza ? Pozdrawim

E-DOMY.PL
27.11.2017 / 10:19:14odpowiedz

Witamy. Prezentowany na stronie projekt E-133 zastąpił wycofaną już z oferty poprzednią jego wersję. Cieszymy się, że dom przypadł Pani do gustu. Wizualizacje wnętrz planujemy przygotować, jednak niestety nie możemy jeszcze określić, kiedy je zaprezentujemy. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Julka
11.12.2017 / 09:50:30odpowiedz

OK, bardzo dziękuję. Poczekam, projekt bardzo nam się podoba :)

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Nasze realizacje - Projekt domu E-133a

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty