E-102Nowoczesny dom z poddaszem

Zamów

cena: 3 100 PLN dostępność: 5 dni

E-102

Projekt domu o nowoczesnym charakterze, wyrożniający się brakiem okapów oraz subtelnym użyciem elementów z szarego klinkieru i drewna. Na parterze zlokalizowano salon z jadalnią i kuchnią oraz dodatkowy pokój, który można wykorzystać jako gabinet, bibliotekę lub np. pokój kinowy. Zaproponowany taras rozciąga się z tyłu i z boku domu, dzięki czemu można wyjść na zewnątrz także z jadalni. Atutem domu jest duży taras na piętrze, dostępny z głównej sypialni. Dodatkowo na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz duża garderoba. Główna sypialnia posiada niewielką własną garderobę i łazienkę oraz wspomnianą wcześniej możliwość wyjścia na duży taras nad garażem.

 

Powierzchnia użytkowa 143,7 m²
Powierzchnia netto 198,7 m²
Powierzchnia zabudowy 148,1 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 541,3 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,9 m
Powierzchnia dachu 140,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 21,3 x 21,1 m
Stan surowy zamknięty 209 400 PLN
Instalacje wewnętrzne 50 300 PLN
Wykończenie 121 100 PLN
Koszt budowy 380 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 319 800 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty