E-146 Dom z gabinetem od frontu

Zamów

cena: 4 800 PLN dostępność: 10 dni

Projekt domu E-146

Budynek o klasycznej bryle z nowoczesną lukarną nad wejściem. Kuchnia została zaprojektowana tak, aby znaleźć się w niej mógł także niewielki stolik śniadaniowy. Funkcjonalność kuchni powiększa przechodnia spiżarnia. Podzielony na strefę wypoczynkową i jadalnię salon, łączy się z kuchnią i w pełni zadaszonym tarasem. Dzięki doświetleniu z trzech stron otwiera się na otaczający ogród. Od frontu zlokalizowany został dodatkowy pokój, który służyć może jako pomieszczenie do pracy bądź gabinet. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z dostępem do prywatnej łazienki i tarasu. Poza drugą, wspólną łazienką znajduje się tu także wydzielona pralnia oraz  dostępny ze spocznika schodów strych nad garażem.

 

Powierzchnia użytkowa 151,0 m²
Powierzchnia netto 236,5 m²
Powierzchnia zabudowy 171,3 m²
Garaż 36,0 m²
Strych 36,3 m²
Kubatura 515,8 m³
Wysokość budynku 9,0 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,0 m
Powierzchnia dachu 230,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 23,8 x 22,9 m
Stan surowy zamknięty 320 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 75 400 PLN
Wykończenie 152 500 PLN
Koszt budowy 548 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 469 200 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty