E-214 Dom na wąską działkę

Zamów

cena: 5 100 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-214

Dom o zwartej bryle, przekrytej dwuspadowym dachem. Przed front domu wysunięta została bryła garażu, nad którą znajduje się rozbudowana sypialnia właścicieli. Posiada ona własną łazienkę i niewielką garderobę, a także odrębny aneks do pracy. Pozostałe dwie sypialnie znajdują się od strony ogrodu. Z każdej z nich można wyjść na własny balkon. Na poddaszu zaplanowano także wspólną łazienkę i schowek gospodarczy. Na parterze znajduje się salon w akensem jadalni oraz przylegającą biblioteką. Jego powierzchnię można łatwo zwiększyć rezygnując z wykonywania ściany działowej. Kuchnia jest oddzielona od pomieszczeń strefy relaksu. Posiada wygodny kredens / spiżarnię. Pod schodami zaprojektowana została łazienka, w której przewidziano miejsce na prysznic.

UWAGA: Projekt występuje w nieco pomniejszonej wersji z dachem czterospadowym E-214.

Powierzchnia użytkowa 160,9 m²
Powierzchnia netto 228,9 m²
Powierzchnia zabudowy 160,5 m²
Garaż 35,7 m²
Kotłownia 6,0 m²
Kubatura 581,9 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,6 m
Powierzchnia dachu 240,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 20,6 x 24,0 m
Stan surowy zamknięty 311 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 67 500 PLN
Wykończenie 155 200 PLN
Koszt budowy 534 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 452 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty