E-238Funkcjonalny dom parterowy

Zamów

cena: 5 100 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-238 Funkcjonalny dom parterowy

Projekt domu parterowego o funkcji dopasowanej optymalnie do wymagań czteroosobowej rodziny. Posiada wyraźne oddzielenie strefy nocnej. Składa się ona z trzech sypialni, garderoby i łazienki. Z głównej sypialni można wyjść na wspólny, w dużej części zadaszony taras. Strefa dzienna składa się z salonu z jadalnią oraz półotwartej kuchni. Dodatkowo zaprojektowane zostały podnoszące funkcjonalność domu pomieszczenia spiżarni i wydzielonej pralni. Gościnna łazienka może zostać wyposażona w prysznic. W bryle domu mieści się także garaż z miejscem na dwa samochody. Poddasze domu jest łatwe do ewentualnej adaptacji, dzięki przewidzianym w projekcie schodom (jako opcja).

Projekt posiada wersję z gabinetem od frontu: E-238a.

Powierzchnia użytkowa 124,5 m²
Powierzchnia netto 165,3 m²
Powierzchnia zabudowy 220,8 m²
Garaż 34,0 m²
Strych 95,4 m²
Kotłownia 6,8 m²
Kubatura 490,9 m³
Wysokość budynku 8,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 300,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 22,9 x 23,9 m
Stan surowy zamknięty 394 200 PLN
Instalacje wewnętrzne 95 800 PLN
Wykończenie 146 700 PLN
Koszt budowy 636 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 508 700 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop wylewany żelbetowy
Pokrycie dachowe dachówka cementowa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Anna
10.01.2022 / 21:14:08odpowiedz

Witam, w kwestii charakterystyki energetycznej budynku czy zapotrzebowanie na energię użytkową (przeznaczoną na ogrzanie i wentylację) mieści się do 40 kWh/ m2 na rok ?

E-DOMY.PL
13.01.2022 / 10:49:34odpowiedz

Witamy. Tak, wskaźnik ten jest poniżej 40 kWh/ m2 na rok. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Zauroczona
19.06.2020 / 11:03:14odpowiedz

Witam, jaka jest energetyczność tego domu? Projekt fajny, podoba mi się układ pomieszczeń.

E-DOMY.PL
19.06.2020 / 11:53:08odpowiedz

Witamy. Zapotrzebowanie na energię pierwotną (EP) dla tego projektu wynosi 60,7 kWh/(rok*m2). Jest to wartość spełniająca Warunki Techniczne obowiązujące od 2021 roku. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty