E-246 Duży dom parterowy

Zamów

cena: 5 300 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-246 Nowość

Projekt domu parterowego o zwartej bryle. Dom przewidziano dla wieloosobowej rodziny. Przestrzeń parteru jest wyraźnie podzielona na część wspólną i strefę sypialni. W skrzydle prywatnym zaprojektowano pięć sypialni oraz łazienkę, garderobę i odrębną pralnię. Sypialnia przeznaczona dla rodziców wyposażona jest we własną garderobę i łazienkę z natryskiem. Część dzienna to jedna wspólna przestrzeń, której centralnym punktem jest rodzinny stół. Duża kuchnia jest otwarta na salon a jej granicę wyznacza półwysep z barkiem. Jej funkcjonalność podnosi spiżarnia. Na poddasze można przedostać się wygodnymi schodami. Przestrzeń pod dachem można zaadaptować na pomieszczenia mieszkalne lub salę relaksu.

Projekt posiada wersję z garażem jednostanowiskowym E-245.

Powierzchnia użytkowa 165,8 m²
Powierzchnia netto 204,7 m²
Powierzchnia zabudowy 252,1 m²
Garaż 33,4 m²
Strych 88,8 m²
Kotłownia 5,5 m²
Kubatura 604,1 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 336,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 24,9 x 25,6 m
Stan surowy zamknięty 401 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 97 400 PLN
Wykończenie 149 100 PLN
Koszt budowy 647 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 517 900 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty