E-231Parterowy dom o zwartej bryle

Zamów

cena: 5 490 PLN
5 790 PLN
dostępność: 5 dni

Projekt domu E-231 Parterowy dom o zwartej bryle

Projekt domu parterowego o zwartej bryle, zaprojektowany na planie kwadratu. Parter ma wyraźnie wyodrębnioną strefę prywatną z trzema sypialniami dostępnymi z wydzielonego holu. W tej części domu znajduje się także wspólna łazienka i garderoba. Przestrzeń ogólna przeznaczona do rekreacji to dobrze doświetlony salon, z którego zapewnione jest wyjście na zadaszony taras. Kuchnia w projekcie jest zaplanowana jako niezależne pomieszczenie. Można do niej wejść zarówno z pokoju dziennego, jak i bezpośrednio z holu. Pozwala to na np. wniesienie zakupów bez przechodzenia przez salon. Na parterze znajdują się także przydatne pomieszczenia pomocnicze: spiżarnia oraz pojemny schowek. W holu przewidziane zostało miejsce na schody prowadzące na obszerne poddasze. Może ono pełnić rolę strychu, lub zostać zaadaptowane na pomieszczenia użytkowe.

Dostępna jest mniejsza wersja tego projektu czyli E-230, wersja z dodatkowym pokojem E-235 oraz powiększona E-261.

Powierzchnia użytkowa 132,9 m²
Powierzchnia netto 174,1 m²
Powierzchnia zabudowy 234,4 m²
Garaż 33,9 m²
Strych 97,2 m²
Kotłownia 7,3 m²
Kubatura 516,7 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 315,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 24,3 m
Stan surowy zamknięty 436 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 105 900 PLN
Wykończenie 162 400 PLN
Koszt budowy 704 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 562 500 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 129zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 69zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 69zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Ania
24.05.2021 / 16:37:40odpowiedz

Dzień dobry, czy można w tym projekcie przenieść schody na strych do garażu (przy jednoczesnym wyciągnięciu ściany garażu o ok 2 m)?

E-DOMY.PL
25.05.2021 / 10:03:02odpowiedz

Witamy. Opisana modyfikacja projektu jest możliwa podczas adaptacji projektu. Będzie wymagała dodania wysuniętego dachu nad garażem, opracowania jego konstrukcji oraz przeliczenia płyty stropowej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Zbynek
25.08.2020 / 22:19:23odpowiedz

Dzień dobry, czy w tym projekcie istnieje możliwość wyciągnięcia o około 2 metry garażu? Oraz zastosowania narożnego okna w kuchni?

E-DOMY.PL
26.08.2020 / 12:51:26odpowiedz

Witamy. Zmiany polegające na wysunięciu garażu oraz zamianie okna na narożne są możliwe. Należy wprowadzić je podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Damian
24.05.2020 / 21:34:52odpowiedz

Dzień dobry, czy w tym projekcie jest możliwość zmiany sposobu ogrzewania z gazowego na ekogroszek? Czy w schowku jest wystarczająco dużo miejsca na piec (ekogroszek lub pellet)? Chcielibyśmy w nim zrobić kotłownie... Dziękuję

E-DOMY.PL
25.05.2020 / 22:52:34odpowiedz

Witamy. W projekcie jest możliwość zastosowania kotłowni na paliwo stałe. Może być ona zlokalizowana w pomieszczeniu schowka. Zmianę należy wprowadzić podczas adaptacji projektu, pamiętając o szczegółowych wymaganiach dla takich kotłowni i zachowaniu współczynnika EP. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Siwer
16.08.2019 / 17:49:57odpowiedz

Czy jest możliwość połączenia schowka z pom tech w jedno pomieszczenie kotłownie na ekogroszek i gaz? Oraz czy można wydłużyć salon do końca( zamiast tarasu)??

E-DOMY.PL
19.08.2019 / 10:01:18odpowiedz

Witamy. Schowek i pomieszczenie techniczne mogą zostać połączone. Należy jednak pamiętać o występującej między tymi pomieszczeniami różnicy wysokości posadzek. Zmianę należy w odpowiedni sposób wprowadzić do projektu podczas adaptacji. Włączenie tarasu do kubatury salonu jest możliwe i nie stanowi kłopotu pod względem konstrukcyjnym. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Natalia
12.08.2019 / 17:11:16odpowiedz

Czy można ten projekt zastosować na działkę z wjazdem od wschodu? Pozdrawiam.

E-DOMY.PL
12.08.2019 / 19:43:38odpowiedz

Witamy. Tak, można zastosować go na działkę z wjazdem od wschodu, ale proszę też zapoznać się z projektem E-231a. Ma trochę inny układ pomieszczeń. Wyboru należy dokonać uwzględniając kształt działki, ale na pewno któryś z nich będzie pasował idealnie. Pozdrawiamy, E-DOMY.PL.

Ada
13.02.2019 / 10:06:25odpowiedz

Witam, bardzo podoba nam się kształt domu. Zgrabny i prosty. Pytanie jakie zmiany można wprowadzić wewnąrrz? Chcielibyśmy jeszcze jeden pokój. Dzikęuję ADA.

E-DOMY.PL
13.02.2019 / 11:11:44odpowiedz

Witamy. Zmiany należy wprowadzić podczas adaptacji projektu. Możliwe są zmiany zgodne z ergonomią, aktualnymi przepisami oraz sztuką budowlaną. Wykaz zmian nie wymagających naszej zgody znajdzie Pani w zakładce ZMIANY W PROJEKTACH. Prosimy zapoznać się z projektem E-235, w którym zaprojektowany został dodatkowy pokój. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Karol
05.02.2019 / 16:06:07odpowiedz

Dobry projekt :)

E-DOMY.PL
13.02.2019 / 11:04:29odpowiedz

Witamy. Dziękujemy za miłą opinię. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty