E-119Dom parterowy z 4 sypialniami

Zamów

cena: 5 500 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-119 Dom parterowy z 4 sypialniami

Najbardziej komfortowy dom parterowy z naszej kolekcji. Układ pomieszczeń spełni wymagania najbardziej wymagających mieszkańców. Część dzienna z salonem i jadalnią oraz półotwartą kuchnią ma powierzchnię ok. 45m2. Cześć nocna zawiera wszelkie niezbędne pomieszczenia oraz dużą ilość wbudowanych szaf. Z trzech sypialni jest możliwość wyjścia na tarasy. Z dużej sypialni jest dostęp do własnej garderoby, łazienki oraz wyjście na główny taras. Dla pozostałych mieszkańców przewidzieliśmy oddzielną dużą garderobę i łazienkę. A dla rodzin, które potrzebują więcej miejsca istnieje możliwość łatwej adaptacji poddasza.

 

Powierzchnia użytkowa 163,7 m²
Powierzchnia netto 196,1 m²
Powierzchnia zabudowy 262,0 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 586,3 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 360,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,9 x 29,7 m
Stan surowy zamknięty 477 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 80 900 PLN
Wykończenie 190 900 PLN
Koszt budowy 748 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 624 100 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 99zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 1500zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

martyn9a@gmail.com
25.11.2019 / 10:31:25odpowiedz

Zastanawiamy się nad projektem e-119. Czy ktoś realizował tę inwestycje w woj mazowieckim/ lub lubelskim? Jeśli tak to proszę o kontakt.

askaluszczek@wp.pl
01.05.2020 / 20:54:47odpowiedz

Budujemy woj.lubelskie

Milena&Łukasz
28.02.2018 / 19:54:18odpowiedz

kiedyś tu pisaliśmy pod takim nikiem. w kwietniu minie 2 lata jak mieszkamy w naszym domu. spiżarka super - wstawilismy 3 regały i wszystkie słoiki mieści. ogrzewany dom węglem kamiennym wiec z WC zrobiliśmy sluze brudu. mamy dwie córki 2 i 5 lat i póki co jedna ta większą garderoba nam wystarcza. zmieniliśmy trochę plany i za duża garderoba mamy łazienkę ale jeszcze nie wykończona a potem pralnie z wyjściem na taras dla mnie bomba. pokoje są super jeśli chodzi o metraż . w pokoju dziewczyn zmieściłismy dwa biurka dwie komody domek dla lalek i sofę rozkładana dwuosobową. wydaje mi się ze to.okno duże ale nie tarasowe mogło być z parapetem na wysokości jednego pustaka ale to taka moja estetyczna uwaga. ten salon rzeczywiście niby prosty i duży ale ciężki do.ustawienia. zadaszenie nad częścią taras super - latem słońce w ogóle nie wpada do.środka mimo że mamy go od południa. w dużej. łazience nie mamy prysznica . zamiast umywalki bidet a na ścianę od pokoju umywalka - jest swobodne przejście ale tylko dla jednej osoby. garaż na długość super na ścianie od kotłowni zmieściłósmy jeszcze regały . dość swobodnie otwiera się drzwi w samochodach pewnie zależy od samochodów - my mamy dwie octavie III. Przede wszystkim brakuje szafy w wejściu ja bym zrobiła wchodząc do budynku po lewej stronie. przy tak małych dzieciach na prawdę jej tutaj brakuje. jeśli chodzi o spaliny noc nie czuć w domu. jeśli chodzi o zimno z garażu teraz przy minus 20 stopniach było coś czuć ale to pewnie kwestia doboru drzwi - u nas są zwykle takie jak w pokojach.

Lidia.b95@wp.pl
18.02.2018 / 19:21:26odpowiedz

Zdecydowaliśmy się na projekt e119. Zastanawiamy się co do ustawienia na działce. Czy ktoś mógłby wysłać na mail lidia.b95 [aT] wp.pl zdjęcia domu pod kątem? Chodzi o róg z bramą garażową i ścianą (okno w kotłowni i łazience)? Czy ktoś buduje może dom wg tego projektu w woj. podkarpackim, świętokrzyskim lub lubelskim?

askaluszczek@wp.pl
25.01.2019 / 20:15:12odpowiedz

Tak wybudowaliśmy taki dom w woj. Lubelskim

Madzia
13.09.2017 / 07:36:17odpowiedz

Wystartowaliśmy z budową na początku sierpnia. Planujemy zmiany tylko kosmetyczne. Powiększyliśmy łazienkę przy sypialni kosztem przedpokoju i zmieniliśmy strop lany na prefabrykowany. Do końca listopada ma być SSO. Domek będzie w okolicy Piły. Pozdrawiam.

MateuszM
20.08.2017 / 09:37:46odpowiedz

Niestety brakuje pralni. Z pomieszczenia gospodarczego powinno być również wyjście na zewnątrz domu żeby nie przeciskać się z kosiarką między samochodami. Salon przydałby się minimum 40m2 żeby wyglądał jak salon w domu, a nie jak duży pokój w mieszkaniu. Dlatego 40m2 to jeszcze mały, ale jakoś już się prezentuje.

E-DOMY.PL
21.08.2017 / 11:42:47odpowiedz

Witamy. Podział funkcjonalny można zmodyfikować podczas adaptacji projektu. Pralnię można zlokalizować między łazienką a garderobą, pomniejszając odpowiednio pomieszczenia. Ściany wyznaczające te pomieszczenia nie pełnią roli konstrukcyjnej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Joker
06.05.2017 / 11:04:12odpowiedz

Dzień dobry. Właśnie startuję z fundamentami. Czy rozważał ktoś możliwość zrobienia wejścia na strop garażu i zrobienia tam małej "graciarni" (narty,koła samochodowe)? A może ktoś w okolicach Wrocławia ma już zrealizowany projekt? Pozdrawiam.

yagodaa
12.11.2016 / 17:48:00odpowiedz

Dzień dobry, czy przyblizony realny koszt budowy zblizony jest do podanego kosztu budowy na stronie. Czy należy raczej liczyć się z dużo większymi kosztami? Czy można byłoby obejrzeć dom lub otrzymać zdjęcia w okolicach Bydgoszczy? Czy wprowadzali Państwo zmiany poszerzania garażu? pozdrawiam

Domimel
08.06.2016 / 12:00:21odpowiedz

My już mieszkamy rok i mogę powiedzieć że nie żałuję żadnej decyzji podjętej przy budowie. DOm super. Miejsce - okolice Łęcznej (lubelskie).

Majka
27.08.2019 / 18:31:15odpowiedz

Witam.czy mozna z zewnatrz zobaczy Pana dom. Kolo Lecznej ?

ewa18baran@wp.pl
04.02.2019 / 10:21:04odpowiedz

Bardzo proszę o kontakt drogą mailową. Poważnie zastanawiam się nad tym projektem. Czy byłaby możliwość informacji gdzie dokładnie stoi dom? Też jesteśmy z niedalekiej okolicy Łęcznej- chciałabym ewentualnie podjechać i zerknąć na domek :)

Wulkanita
04.07.2016 / 20:34:29odpowiedz

Cieszę się, że to była dobra decyzja. Też liczymy na takie dobre odczucia. Może podzielicie się Swoją realizacją (zdjęcia na e-mail lub tutaj na stronie e-domy) i przy okazji podpowiecie innym na co szczególnie warto zwrócić uwagę ? Może jakieś ciekawe pomysły na zmiany ? Wielu chętnie poczyta. My niebawem startujemy z budową. P.S. Ogrzewanie podłogowe ? Może także pompa ciepła ? Na jakie ściany i docieplenie postawiliście ? Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego wulkanita [aT] interia.pl

werad
21.08.2016 / 17:59:26odpowiedz

wydłużenie garażu i przeniesienie kotłowni, zamiana kotłowni na pralnię z wejściem przez łazienkę

Karolina
27.04.2016 / 15:11:33odpowiedz

Mam pytanie jaki jest koszt szacunkowy wybudowania tego domu? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Magda
12.04.2016 / 22:46:57odpowiedz

Witam, kupiliśmy ten projekt i niedługo startujemy z budową. Czy ktoś kto go już postawił może podać koszt dachu?

Piotr
12.03.2016 / 18:25:08odpowiedz

Startujemy z budową tego domu w tym roku. Bardzo chcielibyśmy obejrzeć dom już zbudowany. Będziemy bardzo wdzięczni za taką możliwość. Południowa, zachodnia i centralna Polska. piotr[aT]wp.eu

Piotr
13.03.2016 / 23:49:15odpowiedz

Przepraszam pomyliłem się w adresie; właściwy adres to: piotrm[aT]wp.eu

Doris&Pawel
17.12.2015 / 20:41:59odpowiedz

Zakupiliśmy projekt i na wiosnę zaczynamy. Bardzo proszę o zdjęcia wykończonego domu, pomieszczeń, wprowadzonych zmian oraz zewnątrz. W podziękowaniu odeślę nasze gdy zakończymy. A może ktoś chciałby nam pokazać dom na żywo (jesteśmy z centralnej Polski ale możemy pojechać dalej na wycieczkę) będziemy zobowiązani. mój e-mail: majapm [aT] poczta.onet.pl Pozdrawiam.

Wulkanita
07.02.2016 / 19:32:10odpowiedz

Skontaktujcie się może z Milena&Łukasz (kontakt w komentarzach). Przemiłe osoby (pozdrówcie Ich jeśli się spotkacie). Też oglądałem Ich dom. W zeszłym roku był w stanie surowym zamkniętym. Być może mają już wykończony. Powodzenia w budowie :-)

iwona
09.10.2015 / 11:36:12odpowiedz

Czy był by ktoś chętny przesłać zdjęcia wykończonego domu E-119. Bardzo mi się podoba ten projekt i ma takie pomieszczenia których szukałam. iwona.andrzejewska [aT] poczta.onet.pl

Grzegorz
14.09.2015 / 12:44:21odpowiedz

Zastanawia mnie w tym projekcie wielkość garażu. Powierzchnia jest dobra dla 2 niewielkich samochodów. W przypadku większego samochodu robi się ciasno. Czy jest możliwość wydłużenia i co ważniejsze poszerzenia tego pomieszczenia ? Wydłużenie zapewne nie jest problemem konstrukcyjnym ale zmiana szerokości ma przecież wpływ na inne pomieszczenia (szerokość budynku) i konstrukcję więźby dachowej. Jest opcja takiej zmiany ? Proszę o informację. Osoby, które wybudowały już ten dom proszę o komentarze w kwestii użytkowych tego pomieszczenia. Druga sprawa to możliwość wykonania antresoli nad salonem. Czy takie zmiany w tym projekcie są możliwe ? Jeśli tak to w jakim zakresie i z czym są związane ? Pozdrawiam

Wulkanita
02.09.2015 / 17:51:50odpowiedz

Witam :-) Bardzo chciałbym zobaczyć dom E-119. Najlepiej wykończony ale może być także na etapie stanu surowego zamkniętego. Jeśli tylko jest gdzieś ten dom w okolicy Lublina, Radomia, Poznania lub Piły to proszę o kontakt. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Wulkanita :-)

Wulkanita
02.09.2015 / 18:24:41odpowiedz

wulkanita[małpa]interia.pl

Przemek
28.04.2015 / 01:51:06odpowiedz

Witam, Jestem zainteresowany tym projektem. Czy istnieje możliwość aby w salonie zainstalować kominek z płaszczem wodnym a w pomieszczeniu gospodarczym kocioł na eco pellet - czy kotłownia 6,3m wystarczy na kocioł na paliwo stałe, czy jednak lepiej ją trochę powiększyć? Czy umieszczenie schodów na poddasze w przypadku jego wykorzystania oznacza rezygnację z dodatkowego WC, czy też "mieści" się ono pod schodami?

Milena&Łukasz
28.04.2015 / 21:39:55odpowiedz

my instalujemy kominek z płaszczem wodnym a do ogrzewania planujemy mieć piec z podajnikiem (architekt wyliczył nam że średnio każdy piec z podajnikiem będzie wystawał 5 cm za komin) a co do schodów na poddasze trzeba zrobić podwieszany sufit w WC

Dorka
15.12.2014 / 18:18:43odpowiedz

Witam, Ala i Tomek: salon został taki jak w projekcie, wydłużaliśmy tylko taras, zmniejszyliśmy okno w jadalni i sypialni. poszerzyliśmy łazienkę między kotłownią i pokojem, oraz garderobę przy sypialni. Milena: dom jest w woj. lubuskim Patrycja i Adam, wyślijcie jakiś kontakt do siebie na maila: dorota.zarnowska [aT] gmail.com Na chwilę obecną zmienilibyśmy jeszcze jedną rzecz: wydłużylibyśmy garaż, w wersji z projektu jest ok na średniej wielkości auto.

Natalia
02.01.2022 / 21:17:14odpowiedz

Dzień dobry, czy byłaby możliwość obejrzenie Pani domu? Jesteśmy z lubuskiego (okolice Świebodzina) i zastanawiamy się nad projektem E-119. Proszę o kontakt na adres: berechulka [aT] wp.pl Pozdrawiam, Natalia Gluth

Patrycja i Adam
08.12.2014 / 11:40:16odpowiedz

Witam Dorka. Była by możliwość obejżenia waszego domu, zanim zakupimy ten projekt.

Patrycja i Adam
07.12.2014 / 16:55:31odpowiedz

Witam. Czy ktoś był by chętny pokazać wybudowany dom? Chcemy taki sam wybudować i chcieli byśmy zobaczyć na żywo jak on wygląda.

Ala i Tomek
17.08.2014 / 16:23:15odpowiedz

Odnośnie zdjęć z realizacji, Dorka jakich zmian dokonaliście w projekcie (np. poszerzenie czy wydłużenie salonu bo ze zdjęć wygląda na bardzo obszerny)?

Milena
15.07.2014 / 21:01:04odpowiedz

witam, chciałabym spytać w ktorym regionie Polski znjduje się ten domek. ktorego mogliśmy oglądać zdjęcia?

szok
15.08.2014 / 22:51:04odpowiedz

koszt dwa razy tyle?! chyba nie zasnę

Dorka
20.07.2014 / 22:39:13odpowiedz

Dom jest w woj. lubuskim.

justtom17
28.07.2014 / 08:09:07odpowiedz

Witam,bardzo podoba nam się podbitka dachu. Jeśli to możliwe chcielibyśmy zapytać o sposób wykonania?

Paweł
22.06.2014 / 15:38:28odpowiedz

Witam! Może już ktoś skończył? Jaki jest koszt inwestycji?

Dorka
20.07.2014 / 22:46:57odpowiedz

My skończyliśmy budowę. Całość dwa razy tyle, ile podano w szacunkowym kosztorysie. Dodam, iż skorzytaliśmy z opcji poddasza, nie oszczędzaliśmy na materiałach i wykorzystaliśmy postęp techniki ;-) co łącznie podwyższyło koszty.

Kasia
03.12.2014 / 08:54:09odpowiedz

Witam, czy można prosić o przesłanie zdjęć domku. Czy jest Pani zadowolona? Jakich zmian dokonano? email: kasiamakow [aT] interia.pl

awieuro
16.03.2014 / 20:39:04odpowiedz

Czy są możliwe takie zmiany jak: podniesienie ściany kolankowej o 50 cm i zwiększenie kąta nachylenia dachu do 40 stopni?

E-DOMY.PL
16.03.2014 / 23:07:12odpowiedz

Tak, ale tylko w ramach adaptacji. E-DOMY.PL

Gabolek
15.03.2014 / 22:22:15odpowiedz

Jesteśmy poważnie zainteresowani tym projektem - praktycznie zdecydowani , mamy pytanie czy jest ktoś kto buduje dom i mógłby nam go pokazać dziękuję z góry gabi [aT] jubilex.com.pl

Melkor5
19.02.2014 / 09:20:27odpowiedz

Dzien dobry Projekt ten nam sie spodobal. Mam pytanie 1) Poddasze do adaptacji jaka ma wysokosc i jaka ma scianke kolankowa?? 2) Czy strop czyli podloga dla poddasza jest wystarczajaco mocna do zaadaptowania na pokoje mieszkalne na poddaszu?? 3) Czy mozna podniesc scianke kolankowa i jaka jest wysokosc poddasza decydujaca o jego pelnowymiarowosci Dziekuje

E-DOMY.PL
19.02.2014 / 14:32:11odpowiedz

Dzień dobry. Bardzo nam miło :) Ad.1. Wysokość ścianki kolankowej wynosi ok.130cm, wysokość do poziomu jętek 250cm, a wysokość do szczytu dachu 320cm. Ad.2. Tak, strop jest przewidziany na pełne obciążenia użytkowe, w tym zagospodarowanie pokojami, wymurowanie ścianek działowych itp. Ad.3. Tak, można podnieść ściankę kolankową, ale w granicach rozsądku, żeby dom nie stracił na wyglądzie. A w granicach rozsądku to jest ok. 50cm :) E-DOMY.PL

mario
27.01.2014 / 14:52:04odpowiedz

witam, czy jest mozliwosc drobnej ingerencji w projekt celem uzyskania optymalnego rozwiazania dla potrzeb wlasnych? jesli tak to w jaki sposob to zrobic,aby przeslac wzor do ponownego przeanalizowania projektu.

E-DOMY.PL
19.02.2014 / 14:25:00odpowiedz

Witamy. Tak, można wykonać zmiany - w ramach adaptacji projektu. Można przesłać do nas zmiany - przeanalizujemy, czy można je wykonać w projekcie. E-DOMY.PL

Slawek
05.09.2016 / 17:11:27odpowiedz

Witam, Planujemy ten dom na dzialke 40x50m. Czy ta wersja domu posiada opcje z bateriami slonecznymi. Myslimy rowniez o polaczeniu jednej z lazienek z garderoba i uzyskanie przestrzeni na saune oraz SPA? Jeden z mankamentow w naszym wypadku jest ten maly taras w narozniku pokoi. Czy moze byc zaadoptowana tak aby wydluzyc pokoj?

E-DOMY.PL
06.09.2016 / 10:21:11odpowiedz

Witamy. W projekcie mogą zostać zastosowane zarówno kolektory słoneczne jak i ogniwa fotowoltaiczne. Oferowany przez nas aneks Instalacja solarna, zawiera rozwiązania projektowe dotyczące kolektorów, służących do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Łazienka może zostać połączona z garderobą. Jeśli chodzi o mniejszy taras, to może on zostać bez problemów włączony do kubatury domu, dzięki czemu powiększona zostanie sypialnia. Zmiany należy wprowadzić do projektu podczas jego adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Dorka
19.01.2014 / 23:46:08odpowiedz

Czy jest ktoś kto zbudował lub buduje E-119? Chętnie zobaczę postępy prac. My jesteśmy na etapie końcowym instalacji wewnętrznych.

justtom
20.01.2014 / 12:44:54odpowiedz

Witam, my zaczynamy budowę dopiero w maju, czekamy na pozwolenie;jeżeli może Pani wstawić zdjęcia lub przesłać mi je na maila, to będę zobowiązana!chętnie zobaczę jak dom wygląda w rzeczywistości.pozdawiam

Dorka
13.02.2014 / 22:40:12odpowiedz

Witam,proszę o podanie maila to podeślę zdjęcia.

Domimel
17.03.2014 / 10:46:31odpowiedz

Witam ja również rozpoczynam budowę w maju i byłabym wdzięczna za zdjęcia i ewentualne porady:) mail: dominikamelgies [aT] gmail.com

Domimel
17.03.2014 / 10:46:28odpowiedz

Witam ja również rozpoczynam budowę w maju i byłabym wdzięczna za zdjęcia i ewentualne porady:) mail: dominikamelgies [aT] gmail.com

justtom
21.02.2014 / 11:16:40odpowiedz

justyna.kolasa28 [aT] gmail.com,z góry dzięki

E-DOMY.PL
14.02.2014 / 01:23:24odpowiedz

Bardzo prosimy o wysłanie zdjęć na naszego maila biurowego. Umieścimy na stronie! Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

justtom
26.10.2013 / 13:08:20odpowiedz

Witam, czy jest możliwość zrobienia wysuwanych schodów na poddasze np z garderoby, garażu lub kotłowni?

E-DOMY.PL
28.10.2013 / 11:02:11odpowiedz

Oczywiście można zrobić wysuwane schody w tych miejscach. Można też w miejscu na schody, proponowanym przez nas, czyli w holu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

denzel
16.02.2013 / 21:34:11odpowiedz

czy możnu uzykać zestawienie mateiałów tego projektu do stanu surowego zamknietego

E-DOMY.PL
18.02.2013 / 16:13:05odpowiedz

Witamy. Prosimy o kontakt mailowy, podamy kilka najważniejszych pozycji z przedmiaru. Pełny kosztorys robót budowlanych i przedmiar robót (w tym zestawienie materiałów), są dostępne odpłatnie. Można je zamówić, razem z zamówieniem projektu, zaznaczając opcję "Kosztorys". Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

jack
01.02.2013 / 23:41:13odpowiedz

witam . Czy pakiet energooszczedny jest dostepny dla tego projektu i gdzie mozna go znalesc. dziekuje.

E-DOMY.PL
03.02.2013 / 23:41:23odpowiedz

Pakiet jest do kupienia razem z projektem, w zakładce ZAMÓW PROJEKT. Ponieważ wskazówki w pakiecie są zintegrowane z projektem, nie sprzedajemy pakietów bez projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty