E-119LDom parterowy z 4 sypialniami

Zamów

cena: 5 190 PLN
5 500 PLN
dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-119 L Dom parterowy z 4 sypialniami

Najbardziej komfortowy dom parterowy z naszej kolekcji. Układ pomieszczeń spełni wymagania najbardziej wymagających mieszkańców. Część dzienna z salonem i jadalnią oraz półotwartą kuchnią ma powierzchnię ok. 45m2. Cześć nocna zawiera wszelkie niezbędne pomieszczenia oraz dużą ilość wbudowanych szaf. Z trzech sypialni jest możliwość wyjścia na tarasy. Z dużej sypialni jest dostęp do własnej garderoby, łazienki oraz wyjście na główny taras. Dla pozostałych mieszkańców przewidzieliśmy oddzielną dużą garderobę i łazienkę. A dla rodzin, które potrzebują więcej miejsca istnieje możliwość łatwej adaptacji poddasza.

 

Powierzchnia użytkowa 163,7 m²
Powierzchnia netto 196,1 m²
Powierzchnia zabudowy 262,0 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 586,3 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 360,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,9 x 29,7 m
Stan surowy zamknięty 477 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 80 900 PLN
Wykończenie 190 900 PLN
Koszt budowy 748 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 624 100 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 99zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

martyn9a@gmail.com
25.11.2019 / 10:31:25odpowiedz

Zastanawiamy się nad projektem e-119. Czy ktoś realizował tę inwestycje w woj mazowieckim/ lub lubelskim? Jeśli tak to proszę o kontakt.

askaluszczek@wp.pl
01.05.2020 / 20:54:47odpowiedz

Budujemy woj.lubelskie

Milena&Łukasz
28.02.2018 / 19:54:18odpowiedz

kiedyś tu pisaliśmy pod takim nikiem. w kwietniu minie 2 lata jak mieszkamy w naszym domu. spiżarka super - wstawilismy 3 regały i wszystkie słoiki mieści. ogrzewany dom węglem kamiennym wiec z WC zrobiliśmy sluze brudu. mamy dwie córki 2 i 5 lat i póki co jedna ta większą garderoba nam wystarcza. zmieniliśmy trochę plany i za duża garderoba mamy łazienkę ale jeszcze nie wykończona a potem pralnie z wyjściem na taras dla mnie bomba. pokoje są super jeśli chodzi o metraż . w pokoju dziewczyn zmieściłismy dwa biurka dwie komody domek dla lalek i sofę rozkładana dwuosobową. wydaje mi się ze to.okno duże ale nie tarasowe mogło być z parapetem na wysokości jednego pustaka ale to taka moja estetyczna uwaga. ten salon rzeczywiście niby prosty i duży ale ciężki do.ustawienia. zadaszenie nad częścią taras super - latem słońce w ogóle nie wpada do.środka mimo że mamy go od południa. w dużej. łazience nie mamy prysznica . zamiast umywalki bidet a na ścianę od pokoju umywalka - jest swobodne przejście ale tylko dla jednej osoby. garaż na długość super na ścianie od kotłowni zmieściłósmy jeszcze regały . dość swobodnie otwiera się drzwi w samochodach pewnie zależy od samochodów - my mamy dwie octavie III. Przede wszystkim brakuje szafy w wejściu ja bym zrobiła wchodząc do budynku po lewej stronie. przy tak małych dzieciach na prawdę jej tutaj brakuje. jeśli chodzi o spaliny noc nie czuć w domu. jeśli chodzi o zimno z garażu teraz przy minus 20 stopniach było coś czuć ale to pewnie kwestia doboru drzwi - u nas są zwykle takie jak w pokojach.

Lidia.b95@wp.pl
18.02.2018 / 19:21:26odpowiedz

Zdecydowaliśmy się na projekt e119. Zastanawiamy się co do ustawienia na działce. Czy ktoś mógłby wysłać na mail lidia.b95 [aT] wp.pl zdjęcia domu pod kątem? Chodzi o róg z bramą garażową i ścianą (okno w kotłowni i łazience)? Czy ktoś buduje może dom wg tego projektu w woj. podkarpackim, świętokrzyskim lub lubelskim?

askaluszczek@wp.pl
25.01.2019 / 20:15:12odpowiedz

Tak wybudowaliśmy taki dom w woj. Lubelskim

Madzia
13.09.2017 / 07:36:17odpowiedz

Wystartowaliśmy z budową na początku sierpnia. Planujemy zmiany tylko kosmetyczne. Powiększyliśmy łazienkę przy sypialni kosztem przedpokoju i zmieniliśmy strop lany na prefabrykowany. Do końca listopada ma być SSO. Domek będzie w okolicy Piły. Pozdrawiam.

MateuszM
20.08.2017 / 09:37:46odpowiedz

Niestety brakuje pralni. Z pomieszczenia gospodarczego powinno być również wyjście na zewnątrz domu żeby nie przeciskać się z kosiarką między samochodami. Salon przydałby się minimum 40m2 żeby wyglądał jak salon w domu, a nie jak duży pokój w mieszkaniu. Dlatego 40m2 to jeszcze mały, ale jakoś już się prezentuje.

E-DOMY.PL
21.08.2017 / 11:42:47odpowiedz

Witamy. Podział funkcjonalny można zmodyfikować podczas adaptacji projektu. Pralnię można zlokalizować między łazienką a garderobą, pomniejszając odpowiednio pomieszczenia. Ściany wyznaczające te pomieszczenia nie pełnią roli konstrukcyjnej. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Joker
06.05.2017 / 11:04:12odpowiedz

Dzień dobry. Właśnie startuję z fundamentami. Czy rozważał ktoś możliwość zrobienia wejścia na strop garażu i zrobienia tam małej "graciarni" (narty,koła samochodowe)? A może ktoś w okolicach Wrocławia ma już zrealizowany projekt? Pozdrawiam.

yagodaa
12.11.2016 / 17:48:00odpowiedz

Dzień dobry, czy przyblizony realny koszt budowy zblizony jest do podanego kosztu budowy na stronie. Czy należy raczej liczyć się z dużo większymi kosztami? Czy można byłoby obejrzeć dom lub otrzymać zdjęcia w okolicach Bydgoszczy? Czy wprowadzali Państwo zmiany poszerzania garażu? pozdrawiam

Domimel
08.06.2016 / 12:00:21odpowiedz

My już mieszkamy rok i mogę powiedzieć że nie żałuję żadnej decyzji podjętej przy budowie. DOm super. Miejsce - okolice Łęcznej (lubelskie).

Majka
27.08.2019 / 18:31:15odpowiedz

Witam.czy mozna z zewnatrz zobaczy Pana dom. Kolo Lecznej ?

ewa18baran@wp.pl
04.02.2019 / 10:21:04odpowiedz

Bardzo proszę o kontakt drogą mailową. Poważnie zastanawiam się nad tym projektem. Czy byłaby możliwość informacji gdzie dokładnie stoi dom? Też jesteśmy z niedalekiej okolicy Łęcznej- chciałabym ewentualnie podjechać i zerknąć na domek :)

Wulkanita
04.07.2016 / 20:34:29odpowiedz

Cieszę się, że to była dobra decyzja. Też liczymy na takie dobre odczucia. Może podzielicie się Swoją realizacją (zdjęcia na e-mail lub tutaj na stronie e-domy) i przy okazji podpowiecie innym na co szczególnie warto zwrócić uwagę ? Może jakieś ciekawe pomysły na zmiany ? Wielu chętnie poczyta. My niebawem startujemy z budową. P.S. Ogrzewanie podłogowe ? Może także pompa ciepła ? Na jakie ściany i docieplenie postawiliście ? Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego wulkanita [aT] interia.pl

werad
21.08.2016 / 17:59:26odpowiedz

wydłużenie garażu i przeniesienie kotłowni, zamiana kotłowni na pralnię z wejściem przez łazienkę

Karolina
27.04.2016 / 15:11:33odpowiedz

Mam pytanie jaki jest koszt szacunkowy wybudowania tego domu? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Magda
12.04.2016 / 22:46:57odpowiedz

Witam, kupiliśmy ten projekt i niedługo startujemy z budową. Czy ktoś kto go już postawił może podać koszt dachu?

Piotr
12.03.2016 / 18:25:08odpowiedz

Startujemy z budową tego domu w tym roku. Bardzo chcielibyśmy obejrzeć dom już zbudowany. Będziemy bardzo wdzięczni za taką możliwość. Południowa, zachodnia i centralna Polska. piotr[aT]wp.eu

Piotr
13.03.2016 / 23:49:15odpowiedz

Przepraszam pomyliłem się w adresie; właściwy adres to: piotrm[aT]wp.eu

Doris&Pawel
17.12.2015 / 20:41:59odpowiedz

Zakupiliśmy projekt i na wiosnę zaczynamy. Bardzo proszę o zdjęcia wykończonego domu, pomieszczeń, wprowadzonych zmian oraz zewnątrz. W podziękowaniu odeślę nasze gdy zakończymy. A może ktoś chciałby nam pokazać dom na żywo (jesteśmy z centralnej Polski ale możemy pojechać dalej na wycieczkę) będziemy zobowiązani. mój e-mail: majapm [aT] poczta.onet.pl Pozdrawiam.

Wulkanita
07.02.2016 / 19:32:10odpowiedz

Skontaktujcie się może z Milena&Łukasz (kontakt w komentarzach). Przemiłe osoby (pozdrówcie Ich jeśli się spotkacie). Też oglądałem Ich dom. W zeszłym roku był w stanie surowym zamkniętym. Być może mają już wykończony. Powodzenia w budowie :-)

iwona
09.10.2015 / 11:36:12odpowiedz

Czy był by ktoś chętny przesłać zdjęcia wykończonego domu E-119. Bardzo mi się podoba ten projekt i ma takie pomieszczenia których szukałam. iwona.andrzejewska [aT] poczta.onet.pl

Grzegorz
14.09.2015 / 12:44:21odpowiedz

Zastanawia mnie w tym projekcie wielkość garażu. Powierzchnia jest dobra dla 2 niewielkich samochodów. W przypadku większego samochodu robi się ciasno. Czy jest możliwość wydłużenia i co ważniejsze poszerzenia tego pomieszczenia ? Wydłużenie zapewne nie jest problemem konstrukcyjnym ale zmiana szerokości ma przecież wpływ na inne pomieszczenia (szerokość budynku) i konstrukcję więźby dachowej. Jest opcja takiej zmiany ? Proszę o informację. Osoby, które wybudowały już ten dom proszę o komentarze w kwestii użytkowych tego pomieszczenia. Druga sprawa to możliwość wykonania antresoli nad salonem. Czy takie zmiany w tym projekcie są możliwe ? Jeśli tak to w jakim zakresie i z czym są związane ? Pozdrawiam

Wulkanita
02.09.2015 / 17:51:50odpowiedz

Witam :-) Bardzo chciałbym zobaczyć dom E-119. Najlepiej wykończony ale może być także na etapie stanu surowego zamkniętego. Jeśli tylko jest gdzieś ten dom w okolicy Lublina, Radomia, Poznania lub Piły to proszę o kontakt. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Wulkanita :-)

Wulkanita
02.09.2015 / 18:24:41odpowiedz

wulkanita[małpa]interia.pl

Przemek
28.04.2015 / 01:51:06odpowiedz

Witam, Jestem zainteresowany tym projektem. Czy istnieje możliwość aby w salonie zainstalować kominek z płaszczem wodnym a w pomieszczeniu gospodarczym kocioł na eco pellet - czy kotłownia 6,3m wystarczy na kocioł na paliwo stałe, czy jednak lepiej ją trochę powiększyć? Czy umieszczenie schodów na poddasze w przypadku jego wykorzystania oznacza rezygnację z dodatkowego WC, czy też "mieści" się ono pod schodami?

Milena&Łukasz
28.04.2015 / 21:39:55odpowiedz

my instalujemy kominek z płaszczem wodnym a do ogrzewania planujemy mieć piec z podajnikiem (architekt wyliczył nam że średnio każdy piec z podajnikiem będzie wystawał 5 cm za komin) a co do schodów na poddasze trzeba zrobić podwieszany sufit w WC

Dorka
15.12.2014 / 18:18:43odpowiedz

Witam, Ala i Tomek: salon został taki jak w projekcie, wydłużaliśmy tylko taras, zmniejszyliśmy okno w jadalni i sypialni. poszerzyliśmy łazienkę między kotłownią i pokojem, oraz garderobę przy sypialni. Milena: dom jest w woj. lubuskim Patrycja i Adam, wyślijcie jakiś kontakt do siebie na maila: dorota.zarnowska [aT] gmail.com Na chwilę obecną zmienilibyśmy jeszcze jedną rzecz: wydłużylibyśmy garaż, w wersji z projektu jest ok na średniej wielkości auto.

Natalia
02.01.2022 / 21:17:14odpowiedz

Dzień dobry, czy byłaby możliwość obejrzenie Pani domu? Jesteśmy z lubuskiego (okolice Świebodzina) i zastanawiamy się nad projektem E-119. Proszę o kontakt na adres: berechulka [aT] wp.pl Pozdrawiam, Natalia Gluth

Patrycja i Adam
08.12.2014 / 11:40:16odpowiedz

Witam Dorka. Była by możliwość obejżenia waszego domu, zanim zakupimy ten projekt.

Patrycja i Adam
07.12.2014 / 16:55:31odpowiedz

Witam. Czy ktoś był by chętny pokazać wybudowany dom? Chcemy taki sam wybudować i chcieli byśmy zobaczyć na żywo jak on wygląda.

Ala i Tomek
17.08.2014 / 16:23:15odpowiedz

Odnośnie zdjęć z realizacji, Dorka jakich zmian dokonaliście w projekcie (np. poszerzenie czy wydłużenie salonu bo ze zdjęć wygląda na bardzo obszerny)?

Milena
15.07.2014 / 21:01:04odpowiedz

witam, chciałabym spytać w ktorym regionie Polski znjduje się ten domek. ktorego mogliśmy oglądać zdjęcia?

szok
15.08.2014 / 22:51:04odpowiedz

koszt dwa razy tyle?! chyba nie zasnę

Dorka
20.07.2014 / 22:39:13odpowiedz

Dom jest w woj. lubuskim.

justtom17
28.07.2014 / 08:09:07odpowiedz

Witam,bardzo podoba nam się podbitka dachu. Jeśli to możliwe chcielibyśmy zapytać o sposób wykonania?

Paweł
22.06.2014 / 15:38:28odpowiedz

Witam! Może już ktoś skończył? Jaki jest koszt inwestycji?

Dorka
20.07.2014 / 22:46:57odpowiedz

My skończyliśmy budowę. Całość dwa razy tyle, ile podano w szacunkowym kosztorysie. Dodam, iż skorzytaliśmy z opcji poddasza, nie oszczędzaliśmy na materiałach i wykorzystaliśmy postęp techniki ;-) co łącznie podwyższyło koszty.

Kasia
03.12.2014 / 08:54:09odpowiedz

Witam, czy można prosić o przesłanie zdjęć domku. Czy jest Pani zadowolona? Jakich zmian dokonano? email: kasiamakow [aT] interia.pl

awieuro
16.03.2014 / 20:39:04odpowiedz

Czy są możliwe takie zmiany jak: podniesienie ściany kolankowej o 50 cm i zwiększenie kąta nachylenia dachu do 40 stopni?

E-DOMY.PL
16.03.2014 / 23:07:12odpowiedz

Tak, ale tylko w ramach adaptacji. E-DOMY.PL

Gabolek
15.03.2014 / 22:22:15odpowiedz

Jesteśmy poważnie zainteresowani tym projektem - praktycznie zdecydowani , mamy pytanie czy jest ktoś kto buduje dom i mógłby nam go pokazać dziękuję z góry gabi [aT] jubilex.com.pl

Melkor5
19.02.2014 / 09:20:27odpowiedz

Dzien dobry Projekt ten nam sie spodobal. Mam pytanie 1) Poddasze do adaptacji jaka ma wysokosc i jaka ma scianke kolankowa?? 2) Czy strop czyli podloga dla poddasza jest wystarczajaco mocna do zaadaptowania na pokoje mieszkalne na poddaszu?? 3) Czy mozna podniesc scianke kolankowa i jaka jest wysokosc poddasza decydujaca o jego pelnowymiarowosci Dziekuje

E-DOMY.PL
19.02.2014 / 14:32:11odpowiedz

Dzień dobry. Bardzo nam miło :) Ad.1. Wysokość ścianki kolankowej wynosi ok.130cm, wysokość do poziomu jętek 250cm, a wysokość do szczytu dachu 320cm. Ad.2. Tak, strop jest przewidziany na pełne obciążenia użytkowe, w tym zagospodarowanie pokojami, wymurowanie ścianek działowych itp. Ad.3. Tak, można podnieść ściankę kolankową, ale w granicach rozsądku, żeby dom nie stracił na wyglądzie. A w granicach rozsądku to jest ok. 50cm :) E-DOMY.PL

mario
27.01.2014 / 14:52:04odpowiedz

witam, czy jest mozliwosc drobnej ingerencji w projekt celem uzyskania optymalnego rozwiazania dla potrzeb wlasnych? jesli tak to w jaki sposob to zrobic,aby przeslac wzor do ponownego przeanalizowania projektu.

E-DOMY.PL
19.02.2014 / 14:25:00odpowiedz

Witamy. Tak, można wykonać zmiany - w ramach adaptacji projektu. Można przesłać do nas zmiany - przeanalizujemy, czy można je wykonać w projekcie. E-DOMY.PL

Slawek
05.09.2016 / 17:11:27odpowiedz

Witam, Planujemy ten dom na dzialke 40x50m. Czy ta wersja domu posiada opcje z bateriami slonecznymi. Myslimy rowniez o polaczeniu jednej z lazienek z garderoba i uzyskanie przestrzeni na saune oraz SPA? Jeden z mankamentow w naszym wypadku jest ten maly taras w narozniku pokoi. Czy moze byc zaadoptowana tak aby wydluzyc pokoj?

E-DOMY.PL
06.09.2016 / 10:21:11odpowiedz

Witamy. W projekcie mogą zostać zastosowane zarówno kolektory słoneczne jak i ogniwa fotowoltaiczne. Oferowany przez nas aneks Instalacja solarna, zawiera rozwiązania projektowe dotyczące kolektorów, służących do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Łazienka może zostać połączona z garderobą. Jeśli chodzi o mniejszy taras, to może on zostać bez problemów włączony do kubatury domu, dzięki czemu powiększona zostanie sypialnia. Zmiany należy wprowadzić do projektu podczas jego adaptacji. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Dorka
19.01.2014 / 23:46:08odpowiedz

Czy jest ktoś kto zbudował lub buduje E-119? Chętnie zobaczę postępy prac. My jesteśmy na etapie końcowym instalacji wewnętrznych.

justtom
20.01.2014 / 12:44:54odpowiedz

Witam, my zaczynamy budowę dopiero w maju, czekamy na pozwolenie;jeżeli może Pani wstawić zdjęcia lub przesłać mi je na maila, to będę zobowiązana!chętnie zobaczę jak dom wygląda w rzeczywistości.pozdawiam

Dorka
13.02.2014 / 22:40:12odpowiedz

Witam,proszę o podanie maila to podeślę zdjęcia.

Domimel
17.03.2014 / 10:46:31odpowiedz

Witam ja również rozpoczynam budowę w maju i byłabym wdzięczna za zdjęcia i ewentualne porady:) mail: dominikamelgies [aT] gmail.com

Domimel
17.03.2014 / 10:46:28odpowiedz

Witam ja również rozpoczynam budowę w maju i byłabym wdzięczna za zdjęcia i ewentualne porady:) mail: dominikamelgies [aT] gmail.com

justtom
21.02.2014 / 11:16:40odpowiedz

justyna.kolasa28 [aT] gmail.com,z góry dzięki

E-DOMY.PL
14.02.2014 / 01:23:24odpowiedz

Bardzo prosimy o wysłanie zdjęć na naszego maila biurowego. Umieścimy na stronie! Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

justtom
26.10.2013 / 13:08:20odpowiedz

Witam, czy jest możliwość zrobienia wysuwanych schodów na poddasze np z garderoby, garażu lub kotłowni?

E-DOMY.PL
28.10.2013 / 11:02:11odpowiedz

Oczywiście można zrobić wysuwane schody w tych miejscach. Można też w miejscu na schody, proponowanym przez nas, czyli w holu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

denzel
16.02.2013 / 21:34:11odpowiedz

czy możnu uzykać zestawienie mateiałów tego projektu do stanu surowego zamknietego

E-DOMY.PL
18.02.2013 / 16:13:05odpowiedz

Witamy. Prosimy o kontakt mailowy, podamy kilka najważniejszych pozycji z przedmiaru. Pełny kosztorys robót budowlanych i przedmiar robót (w tym zestawienie materiałów), są dostępne odpłatnie. Można je zamówić, razem z zamówieniem projektu, zaznaczając opcję "Kosztorys". Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

jack
01.02.2013 / 23:41:13odpowiedz

witam . Czy pakiet energooszczedny jest dostepny dla tego projektu i gdzie mozna go znalesc. dziekuje.

E-DOMY.PL
03.02.2013 / 23:41:23odpowiedz

Pakiet jest do kupienia razem z projektem, w zakładce ZAMÓW PROJEKT. Ponieważ wskazówki w pakiecie są zintegrowane z projektem, nie sprzedajemy pakietów bez projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty