E-119 Dom parterowy z 4 sypialniami

Zamów

cena: 5 100 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-119

Najbardziej komfortowy dom parterowy z naszej kolekcji. Układ pomieszczeń spełni wymagania najbardziej wymagających mieszkańców. Część dzienna z salonem i jadalnią oraz półotwartą kuchnią ma powierzchnię ok. 45m2. Cześć nocna zawiera wszelkie niezbędne pomieszczenia oraz dużą ilość wbudowanych szaf. Z trzech sypialni jest możliwość wyjścia na tarasy. Z dużej sypialni jest dostęp do własnej garderoby, łazienki oraz wyjście na główny taras. Dla pozostałych mieszkańców przewidzieliśmy oddzielną dużą garderobę i łazienkę. A dla rodzin, które potrzebują więcej miejsca istnieje możliwość łatwej adaptacji poddasza.

 

Powierzchnia użytkowa 163,7 m²
Powierzchnia netto 196,1 m²
Powierzchnia zabudowy 262,0 m²
Garaż 32,4 m²
Kubatura 586,3 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 360,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,9 x 29,7 m
Stan surowy zamknięty 392 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 66 400 PLN
Wykończenie 156 900 PLN
Koszt budowy 615 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 513 300 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty