E-117 Dom z antresolą

Zamów

cena: 4 450 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-117 Nowość

Budynek z dachem kopertowym, o bryle opartej na planie prostokąta. W strefie dziennej zaprojektowaliśmy przestronny, częściowo dwukondygnacyjny salon oraz jadalnię i kuchnię z niewielką spiżarką. Na parterze znajduje się sypialnia z własną łazienką i garderobą, a także osobnym wyjściem na taras. Nad salonem na antresoli, na piętrze wygospodarowaliśmy przestrzeń do pracy dla 2 osób. Dodatkowo na poddaszu zaprojektowaliśmy dwie sypialnie oraz łazienkę. W standardzie wentylacja mechaniczna.

UWAGA: Zaproszamy do zapoznania się z podobną wersją projektu z garażem dwustanowiskowym o numerze E-129.

 

Powierzchnia użytkowa 117,4 m²
Powierzchnia netto 171,9 m²
Powierzchnia zabudowy 138,5 m²
Garaż 19,6 m²
Kubatura 446,6 m³
Wysokość budynku 7,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,4 m
Powierzchnia dachu 210,0 m²
Kąt nachylenia dachu 35 °
Minimalne wymiary działki 22,4 x 19,9 m
Stan surowy zamknięty 218 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 54 000 PLN
Wykończenie 127 900 PLN
Koszt budowy 400 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 341 400 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty