E-158 Dom z gabinetem i 4 sypialniami

Zamów

cena: 4 850 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-158 Nowość

Prezentujemy Państwu zmodernizowaną wersję naszego bestsellera sprzedaży - projektu E-158. 

W projekcie wprowadziliśmy kilka istotnych zmian. Przeprojektowaliśmy układ funkcjonalny (dodatkowy pokój i większa łazienka z prysznicem na poddaszu, WC z prysznicem na parterze), dodaliśmy wentylację mechaniczną w standardzie, podnieśliśmy ściankę kolankową oraz o 2 stopnie kąt nachylenia dachu. Z naszych obserwacji wynika, że inwestorzy często wykonywali takie zmiany na własną rękę podczas adaptacji, dlatego postanowiliśmy wprowadzić je do projektu.

Dostępna jest wersja powiększona o nazwie E-128, oraz pomniejszona czyli E-188.

Istnieje także wersja z dachem dwuspadowym oparta na podobnym podziale funkcjonalnym E-157.Powierzchnia użytkowa 149,9 m²
Powierzchnia netto 213,6 m²
Powierzchnia zabudowy 158,8 m²
Garaż 22,1 m²
Kotłownia 6,1 m²
Kubatura 544,2 m³
Wysokość budynku 8,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,7 m
Powierzchnia dachu 250,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 21,2 x 22,2 m
Stan surowy zamknięty 290 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 75 000 PLN
Wykończenie 135 200 PLN
Koszt budowy 500 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 425 000 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty