E-113 Mały dom z dużą kotłownią

Zamów

cena: 4 150 PLN dostępność: 10 dni

Projekt domu E-113

Niewielki dom parterowy z charakterystycznym wystającym garażem. Atutem domu jest duże pomieszczenie techniczno/gospodarcze. Część wspólna domu to tradycyjnie salon w którym znajduje się jadalnia oraz kuchnia z małą spiżarnią. Dom posiada zadaszony taras z możliwością wyjścia z salonu lub sypialni głównej. Podobnie jak inne naszego domy parterowe E-112 posiada możliwość dodania pow. użytkowej poprzez zaaranżowanie poddasza. Na rysunku podano powierzchnię netto, tj. po obrysie ścian.

Powierzchnia użytkowa 106,9 m²
Powierzchnia netto 127,5 m²
Powierzchnia zabudowy 174,3 m²
Garaż 20,6 m²
Strych 48,6 m²
Kubatura 381,1 m³
Wysokość budynku 7,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 245,0 m²
Kąt nachylenia dachu 30 °
Minimalne wymiary działki 23,0 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 256 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 43 000 PLN
Wykończenie 104 300 PLN
Koszt budowy 404 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 359 500 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty