E-191LTradycyjny dom dwuspadowy

Zamów

cena: 4 300 PLN dostępność: 10 dni

E-191L

Dom o symetrycznej, tradycyjnej bryle, kryty dwuspadowym dachem. Strefa dzienna parteru składa się z salonu i kuchni z jadalnią. Funkcjonalnie wydzielony został gabinet, z którego wyjść można na wspólny taras. Pod schodami zaprojektowany został praktyczny schowek. Poddasze składa się z trzech sypialni. Jedna z nich, znajdująca się nad garażem, posiada własną garderobę. Z korytarza dostępna jest wspólna garderoba oraz funkcjonalna łazienka wyposażona w wannę i prysznic. Na poddaszu znalazło się także miejsce na przydatną pralnię. W projekcie przewidziany został garaż z pojedynczym miejscem postojowym, powiększony o warsztat/magazyn. 

Powierzchnia użytkowa 164,1 m²
Powierzchnia netto 218,0 m²
Powierzchnia zabudowy 156,7 m²
Garaż 27,9 m²
Kubatura 550,2 m³
Wysokość budynku 8,0 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,6 m
Powierzchnia dachu 242,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 23,0 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 281 000 PLN
Instalacje wewnętrzne 64 000 PLN
Wykończenie 128 100 PLN
Koszt budowy 473 100 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 397 300 PLN

W Y C E Ń    B U D O W Ę    D O M U    W    3    M I N U T Y  !!!

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość zamówienia naszego katalogu 2019 w wersji papierowej: ZAMÓW KATALOG

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty