E-199Dom z 3 sypialniami

Zamów

cena: 5 790 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-199 Dom z 3 sypialniami

Projekt zwartego domu przekrytego dwuspadowym dachem. Dom poza trzema sypialniami wyposażony jest w dwa dodatkowe pokoje. Na parterze jest to zlokalizowany od frontu gabinet, zaś na poddaszu pomieszczenie rekreacyjne. Kuchnia jest wyodrębnionym pomieszczeniem, połączonym ze strefą dzienną za pomocą jadalni. Pod górnym biegiem schodów zlokalizowana została łazienka wyposażona w prysznic. Na poddaszu znajdują się, wspomniane już, trzy sypialnie. Jedna z nich, przeznaczona dla rodziców, posiada niewielką garderobę oraz łazienkę. Dla wszystkich mieszkańców dostępna jest łazienka z wanną i dużym oknem. Obok niej znajduje się odrebne pomieszczenie pralni. Dom wyposażony jest w garaż z jednym miejscem postojowym.

Powierzchnia użytkowa 173,5 m²
Powierzchnia netto 217,2 m²
Powierzchnia zabudowy 151,7 m²
Garaż 23,7 m²
Kubatura 580,8 m³
Wysokość budynku 8,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,0 m
Powierzchnia dachu 230,0 m²
Kąt nachylenia dachu 38 °
Minimalne wymiary działki 20,9 x 23,4 m
Stan surowy zamknięty 382 100 PLN
Instalacje wewnętrzne 90 800 PLN
Wykończenie 207 500 PLN
Koszt budowy 680 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 573 200 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PPROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 99zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 49zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 49zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Luki
08.12.2021 / 08:45:08odpowiedz

Koszt??? Wybudowaliśmy ten domek...jest super, ale... 1000000( milion złotych), a teraz myślę, że jeszcze więcej :)))

Wiola
26.12.2017 / 12:21:48odpowiedz

Witam bardzo podoba mi się projekt czy jest wersja mniejsza do około 140 m

E-DOMY.PL
02.01.2018 / 09:37:33odpowiedz

Witamy. Projektem o metrażu mniejszym od 140 m2 oraz o zbliżonej bryle i układzie funkcjonalnym jest E-107. Pod względem architektonicznym sugerujemy również zapoznanie się z projektami E-208 oraz E-216. Ich powierzchnia użytkowa wynosi około 150 m2. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Sylwia
23.11.2016 / 18:25:55odpowiedz

Witam, Czy jest możliwość zwiększenia garażu z jednoczesnym wydzieleniem tam na końcu pomieszczenia gospodarczego ( z piecem)?

E-DOMY.PL
25.11.2016 / 11:42:40odpowiedz

Witamy. Taka zmiana jest możliwa. Należy zrównać wysokość kalenicy dachu nad garażem z kalenicą główną. W wyniku tego ściana tylna garażu przesunie się o 150 cm. Przy zmniejszeniu długości pomieszczenia garażu wygospodarować można pomieszczenie techniczne o rozsądnej wielkości. Konsekwencją zmiany będzie inne rozmieszczenie drewnianych słupków konstrukcyjnych na poddaszu. Należy również zaprojektować odpowiedni komin. Pozdrawiamy.E-DOMY.PL

Justyna
17.10.2016 / 21:58:21odpowiedz

Witam. Czy możliwe jest poszeszenie budynku z prawej i lewej strony po około 2 metry, bez garazu? Poza tym czy znajdzie się w ofercie ten projekt z kuchnią od frontu?

E-DOMY.PL
18.10.2016 / 10:11:33odpowiedz

Witamy. Obustronne poszerzenie budynku po dwa metry podniesie kalenicę o około 160 cm. Znacząco wpłynie to na wygląd, architekturę oraz konstrukcję budynku. Zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji, ale będzie to duża ingerencja. Nie planujemy wariantu tego projektu z kuchnią od przodu. Możliwa jest zamiana położenia pokoju i kuchni. Utraci się jednak wtedy bezpośrednie połączenie kuchni z jadalnią. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Marcin
29.08.2016 / 18:47:01odpowiedz

Witam, czy mogę prosić o dodanie rysunków szczegółowych - brak na stronie.

E-DOMY.PL
30.08.2016 / 12:12:06odpowiedz

Witamy. Rysunki szczegółowe zostaną w niedługim czasie opublikowane na stronie. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty