E-157 Dom z tarasem przy jadalni

Zamów

cena: 5 050 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-157

Przestronny dom, w którym przestrzeń wspólna podzielona została na strefę wypoczynkową i strefę jadalni. Obie części łączą się wygodnym, zadaszonym tarasem.  Przy salonie zaprojektowana została zaciszna biblioteka z dostępem do niewielkiego tarasu. Do jadalni zaś przylega ustawna kuchnia z barkiem. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie. Jedna z nich posiada własną łazienkę i niewielką garderobę. Część poddasza zajmuje wspólne pomieszczenie rekreacyjne, które sprawdzi się np. w roli sali kinowej.

 

Powierzchnia użytkowa 157,5 m²
Powierzchnia netto 205,6 m²
Powierzchnia zabudowy 156,4 m²
Garaż 21,4 m²
Kotłownia 5,9 m²
Kubatura 548,9 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,9 m
Powierzchnia dachu 215,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 21,2 x 21,9 m
Stan surowy zamknięty 284 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 64 700 PLN
Wykończenie 130 400 PLN
Koszt budowy 479 600 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 408 800 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty