E-167Prosty dom z biblioteką

Zamów

cena: 3 200 PLN dostępność: 10 dni

E-167

Dom z dachem dwuspadowym, na którego poddaszu zaprojektowana została wspólna przestrzeń rekreacyjna z możliwością wyjścia na balkon. Część wspólna na parterze składa się z kuchni z jadalnią oraz pokoju dziennego. Przy pokoju dziennym znajduje się zaciszna biblioteka, z dostępem do własnego tarasu. W zlokalizowanej na parterze niewielkiej łazience przewidziane zostało także miejsce na prysznic. Na poddaszu, poza przestrzenią rekreacyjną, zlokalizowane są trzy sypialnie. Największej z nich towarzyszy własna garderoba.

Powierzchnia użytkowa 151,5 m²
Powierzchnia netto 198,6 m²
Powierzchnia zabudowy 159,2 m²
Garaż 21,4 m²
Kotłownia 5,9 m²
Kubatura 524,8 m³
Wysokość budynku 8,2 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,9 m
Powierzchnia dachu 230,0 m²
Kąt nachylenia dachu 37 °
Minimalne wymiary działki 21,2 x 22,5 m
Stan surowy zamknięty 229 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 51 900 PLN
Wykończenie 104 800 PLN
Koszt budowy 386 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 329 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty