E-257 Wygodny dom z dwuspadowym dachem

Zamów

cena: 4 850 PLN dostępność: 35 dni

Projekt domu E-257 Nowość

Projekt domu o pełnym programie funkcjonalnym dla dużej rodziny, charakteryzujący się równocześnie zwartą bryła i prostą konstrukcją. Trakt domu jest wąski, co pozwala na budowanie na mniejszych działkach. Strefa wspólna zajmuje jedną przestrzeń na parterze. Strefa salonu wydzielona jest przestrzennie otwartą klatką schodową. Z salonu przejść można do dodatkowego pokoju, który służyć może za wygodne miejsce pracy. Jadalnia znajduje się przy kuchni. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe pomieszczenia: spiżarnię na parterze i pralnię na poddaszu. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie. Z sypialni rodziców, poprzez garderobę, można przejść do prywatnej łazienki. Dla reszty użytkowników przeznaczona jest wspólna łazienka. 

Powierzchnia użytkowa 154,7 m²
Powierzchnia netto 203,9 m²
Powierzchnia zabudowy 144,1 m²
Garaż 21,4 m²
Kotłownia 5,7 m²
Kubatura 537,8 m³
Wysokość budynku 8,9 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,5 m
Powierzchnia dachu 225,0 m²
Kąt nachylenia dachu 42 °
Minimalne wymiary działki 18,2 x 23,1 m
Stan surowy zamknięty 276 800 PLN
Instalacje wewnętrzne 71 900 PLN
Wykończenie 129 000 PLN
Koszt budowy 477 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 382 600 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty