E-145Dom parterowy z trzema sypialniami

Zamów

cena: 3 500 PLN dostępność: 30 dni

E-145 Nowość

Projekt nowoczesnego domu parterowego z płaskim dachem. Projekt przeznaczony jest dla czteroosobowej rodziny. Część dzienna składa się z jadalni i salonu oraz wydzielonej wyspą kuchni. Kuchnia połączona jest z wygodną spiżarnią. Część sypialna to trzy pokoje, z których każdy ma możliwość wyjścia na taras i do ogrodu. Strefa ta oddzielona jest od reszty domu drzwiami. Do dyspozycji mieszkańców jest duża garderoba oraz łazienka. Mniejsza łazienka z prysznicem dostępna jest od strony holu. Łączący strefę prywatną i wspólną hol pozwala na wstawienie dużych szaf. Program domu uzupełnia szeroki garaż i pomieszczenie techniczne. Bryła domu skomponowana jest poprzez zróżnicowanie wysokości jej poszczególnych części.

Powierzchnia użytkowa 124,0 m²
Powierzchnia netto 168,1 m²
Powierzchnia zabudowy 226,3 m²
Garaż 36,5 m²
Kotłownia 7,8 m²
Kubatura 486,6 m³
Wysokość budynku 4,7 m
Powierzchnia dachu 180,7 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 23,0 x 26,4 m
Stan surowy zamknięty 252 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 49 600 PLN
Wykończenie 131 200 PLN
Koszt budowy 433 400 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 362 600 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty