E-234 Nowoczesny dom dla licznej rodziny

Zamów

cena: 5 200 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-234 Nowość

Dom parterowy z płaskim dachem i czterema sypialniami. Parter funkcjonalnie podzielony został na dwie części. Strefę dzienną stanowi salon z jadalnią. Kuchnia oddzielona jest od strefy wypoczynkowej i dostępna jest z holu. Towarzyszy jej pojemna spiżarnia. Strefa sypialni składa się z czterech pokoi i towarzyszącej im łazienki połączonej z pralnią. Sypialnia główna posiada możliwość wyjścia na taras. Pomieszczenia dostępne są z własnego korytarza, który jednocześnie oddziela je i komunikuje z pokojem dziennym. Program uzupełniają pomieszczenia pomocnicze: toaleta gościnna oraz dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie techniczne.

 

Projekt jest powiększoną wersją projektu E-233.

Powierzchnia użytkowa 147,8 m²
Powierzchnia netto 182,0 m²
Powierzchnia zabudowy 239,1 m²
Garaż 34,2 m²
Kubatura 524,0 m³
Wysokość budynku 4,6 m
Powierzchnia dachu 200,0 m²
Kąt nachylenia dachu 1 °
Minimalne wymiary działki 20,6 x 30,3 m
Stan surowy zamknięty 356 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 86 700 PLN
Wykończenie 132 700 PLN
Koszt budowy 576 000 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 460 400 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty