E-101Prosty dom z poddaszem

Zamów

cena: 2 950 PLN dostępność: 10 dni

E-101

Projekt budynku o prostej, nowoczesnej, a zarazem łatwej w budowie bryle. Na parterze zaprojektowano przestrzeń wspólną: salon połączony z jadalnią i półotwartą kuchnią. Elementem wyrożniającym ten projekt jest częściowo otwarta przestrzeń/pustka z antresolą nad salonem. Przy kuchni znajduje się niewielka spiżarnia. Dodatkowo na parterze znajduje się małe WC z prysznicem oraz dodatkowy pokój, który można zaaranżować np. jako pokój gościnny, gabinet do pracy, czy pokój seniora. Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie, w tym jedna z oddzielną garderobą i łazienką. Na antresoli można stworzyć przydatne miejsce do pracy lub rekreacji.

 

Powierzchnia użytkowa 144,2 m²
Powierzchnia netto 182,6 m²
Powierzchnia zabudowy 125,8 m²
Garaż 16,9 m²
Kubatura 499,9 m³
Wysokość budynku 8,8 m
Wysokość do okapu gzymsu 5,0 m
Powierzchnia dachu 145,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 21,5 x 18,4 m
Stan surowy zamknięty 190 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 46 800 PLN
Wykończenie 112 800 PLN
Koszt budowy 349 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 323 200 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 1zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ponad 2500 PLN).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Podane na stronie koszty budowy są cenami netto, należy doliczyć 8% VAT, jak za usługę budowlaną, ponieważ w wycenie doliczamy już zysk firmy deweloperskiej (5-10%) i tzw. koszty pośrednie (ok.5%).


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty