E-70Mały dom na zgłoszenie

Zamów

cena: 3 900 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-70 Nowość Mały dom na zgłoszenie

Projekt E-70 to niewielki dom, skupiający w zwartej bryle pełen program funkcjonalny dla pięcio osobowej rodziny. Powierzchnia zabudowy nieprzekraczająca 70 m2, pozwala na realizację tego domu w uproszczonej procedurze na zgłoszenie. Dodatkowo dom można wybudować na wąskiej działce.

Parter składa się z części dziennej (salon z pół otwartą kuchnią) oraz dodatkowej sypialni. Przy niej przewidziana jest łazienka z prysznicem, dzięki czemu pokój ten może być przeznaczony dla seniora. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz wydzielone pomieszczenie pralni.

Dom przekryty jest prostym dwuspadowym dachem.

Powierzchnia użytkowa 88,9 m²
Powierzchnia netto 105,7 m²
Powierzchnia zabudowy 69,7 m²
Kotłownia 4,4 m²
Kubatura 270,2 m³
Wysokość budynku 8,6 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,5 m
Powierzchnia dachu 135,0 m²
Kąt nachylenia dachu 45 °
Minimalne wymiary działki 17,1 x 16,7 m
Stan surowy zamknięty 161 700 PLN
Instalacje wewnętrzne 39 900 PLN
Wykończenie 96 100 PLN
Koszt budowy 297 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 274 600 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 18cm silikat + 15cm styropian*
Strop gęstożebrowy Teriva*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie pompa ciepła powietrzna, podłogówka + grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Weronika
10.03.2023 / 14:09:08odpowiedz

Bardzo mi się podoba! Super pomyślany i funkcjonalny projekt.

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty