E-219 Rozbudowana rezydencja

Zamów

cena: 7 600 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-219

Projekt rozbudowanej rezydencji przeznaczonej dla dużej rodziny. W projekcie przewidzianych zostało pięć sypialni na piętrze, oraz dodatkowy pokój, dostępny jako aneks salonu na parterze. Strefa wspólna na parterze składa się z przestronnego salonu oraz jadalni i kuchni wraz ze spiżarnią. Jadalnia znajduje się poza pokojem dziennym, co czyni z niego spokojną strefę relaksu. Z tej części domu umożliwione jest wyjście na częściowo zadaszony taras. Szerokie przeszklenia pozwalają cieszyć się zielenią w ogrodzie. W skład piętra, poza wspomnianymi sypialniami, wchodzi duża wspólna garderoba oraz wygodna pralnia. Do użytku mieszkańców jest także łazienka z miejscem zarezerwowanym na niewielką saunę. Największa sypialnia łączy się z własną garderobą i łazienką. Z każdej z sypialni zapewniona jest możliwość wyjścia na balkon.

Projekt jest powiększoną wersją projektu E-149.


Powierzchnia użytkowa 271,8 m²
Powierzchnia netto 311,6 m²
Powierzchnia zabudowy 226,0 m²
Garaż 39,9 m²
Kubatura 886,8 m³
Wysokość budynku 9,5 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,4 m
Powierzchnia dachu 285,0 m²
Kąt nachylenia dachu 25 °
Minimalne wymiary działki 23,9 x 25,5 m
Stan surowy zamknięty 512 600 PLN
Instalacje wewnętrzne 113 600 PLN
Wykończenie 231 500 PLN
Koszt budowy 857 700 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 720 800 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty