E-149 Komfortowa rezydencja

Zamów

cena: 7 200 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-149

Najbardziej reprezentacyjna rezydencja z naszej oferty. Parter domu tworzą: salon z zaciszna biblioteką oraz znajdująca się w odrębnej strefie jadalnia z kuchnią. Pomieszczenia są doskonale doświetlone dzięki zastosowaniu wielu, wychodzących na ogród, przeszkleń. Zadaszony w dużej części taras zaprojektowano tak, żeby umożliwić wyjście zarówno z salonu jak i z jadalni. Kuchnia z wygodna wyspą jest w pełni otwarta na jadalnię. Jej uzupełnieniem jest pojemna spiżarnia umieszczona w zapleczowej części domu. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie z czego jedna o rozbudowanym programie towarzyszącym (własna garderoba i łazienka). Do dyspozycji mieszkańców jest także druga łazienka wyposażona w wannę i prysznic, wspólna garderoba oraz wydzielona pralnia.

Projekt posiada też powiększoną wersję E-219.

 

Powierzchnia użytkowa 233,7 m²
Powierzchnia netto 266,5 m²
Powierzchnia zabudowy 197,2 m²
Garaż 32,8 m²
Kubatura 782,0 m³
Wysokość budynku 9,4 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,4 m
Powierzchnia dachu 230,0 m²
Kąt nachylenia dachu 25 °
Minimalne wymiary działki 23,0 x 24,9 m
Stan surowy zamknięty 442 500 PLN
Instalacje wewnętrzne 98 200 PLN
Wykończenie 200 200 PLN
Koszt budowy 740 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 622 700 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty