E-186 Rezydencja dla licznej rodziny

Zamów

cena: 7 000 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-186

Projekt rozległej piętrowej rezydencji dla licznej rodziny. Poza czterema sypialniami na piętrze, zaprojektowany został dodatkowy, zaciszny pokój na parterze. Może służyć on jako sypialnia osoby starszej, bądź gabinet. Przestrzeń dzienna składa się z dużego salonu, którego elementem jest odsłonięta klatka schodowa. W wykuszu umieszczona jest jadalnia. Kuchnia, wyposażona w spiżarnię, jest niezależna i może zostac odcięta podwójnymi drzwiami. Dom posiada zadaszony w dużej części taras. Piętro, poza wspomnianymi sypialniami, posiada wspólna garderobę i wygodną łazienkę. Sypialnia przeznaczona dla rodziców, ma własną garderobę i łazienkę z wanną i prysznicem. W dwustanowiskowym garażu zaprojektowany został magazyn, który pełnic może także rolę warsztatu.

Powierzchnia użytkowa 221,6 m²
Powierzchnia netto 260,0 m²
Powierzchnia zabudowy 203,0 m²
Garaż 38,3 m²
Kubatura 743,6 m³
Wysokość budynku 8,9 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,3 m
Powierzchnia dachu 258,0 m²
Kąt nachylenia dachu 22 °
Minimalne wymiary działki 26,0 x 22,8 m
Stan surowy zamknięty 429 300 PLN
Instalacje wewnętrzne 98 700 PLN
Wykończenie 199 900 PLN
Koszt budowy 727 900 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 629 100 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty