E-186Rezydencja dla licznej rodziny

Zamów

cena: 7 690 PLN dostępność: 5 dni

Projekt domu E-186 Rezydencja dla licznej rodziny

Projekt rozległej piętrowej rezydencji dla licznej rodziny. Poza czterema sypialniami na piętrze, zaprojektowany został dodatkowy, zaciszny pokój na parterze. Może służyć on jako sypialnia osoby starszej, bądź gabinet. Przestrzeń dzienna składa się z dużego salonu, którego elementem jest odsłonięta klatka schodowa. W wykuszu umieszczona jest jadalnia. Kuchnia, wyposażona w spiżarnię, jest niezależna i może zostac odcięta podwójnymi drzwiami. Dom posiada zadaszony w dużej części taras. Piętro, poza wspomnianymi sypialniami, posiada wspólna garderobę i wygodną łazienkę. Sypialnia przeznaczona dla rodziców, ma własną garderobę i łazienkę z wanną i prysznicem. W dwustanowiskowym garażu zaprojektowany został magazyn, który pełnic może także rolę warsztatu.

Powierzchnia użytkowa 221,6 m²
Powierzchnia netto 260,0 m²
Powierzchnia zabudowy 203,0 m²
Garaż 38,3 m²
Kubatura 743,6 m³
Wysokość budynku 8,9 m
Wysokość do okapu gzymsu 6,3 m
Powierzchnia dachu 258,0 m²
Kąt nachylenia dachu 22 °
Minimalne wymiary działki 26,0 x 22,8 m
Stan surowy zamknięty 522 000 PLN
Instalacje wewnętrzne 120 200 PLN
Wykończenie 243 100 PLN
Koszt budowy 885 300 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 764 900 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

ZAMÓW PROJEKT Z PPROMOCJĄ !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji:

1. KOSZTORYS BUDOWLANY i PRZEDMIAR  ROBÓT ZA 99zł
2. TABLICA I DZIENNIK BUDOWY ZA 49zł
3. DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO ZA 1zł
4. PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU (o łącznej wartości ok. 1500zł) ZA 49zł

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja grawitacyjna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

P
18.03.2021 / 09:19:57odpowiedz

Bardzo dobry projekt. Często podczas budowy wychodzą różne niespodzianki, które ukryli projektanci, natomiast tutaj nie mam nic do zarzucenia. Do zmiany zalecałbym jedynie podbitkę dachu, ponieważ jest niepraktyczna. Można zachować ten sam efekt wizualny nie wylewając płyty tylko wysuwając spod dachu podbitkę z płyty osb, okrycie cienką warstwą styropianu i pokrycie strukturą elewacji.

E-DOMY.PL
11.12.2017 / 09:52:07odpowiedz

Witamy, oczywiście - można go usunąć podczas adaptacji projektu. Pozdrawiamy. E-DOMY.PL

aneta
11.12.2017 / 09:37:59odpowiedz

Witam Bardzo fajny projekt! Nie potrzebny nam tylko balkon od strony ogrodu. Czy można go usunąć?

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty