E-211LDom z poddaszem i 5 sypialniami

Zamów

cena: 5 300 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-211 L Dom z poddaszem i 5 sypialniami

Projekt domu z czterospadowym dachem, przeznaczonego dla dużej rodziny. Na poddaszu głównej bryły zlokalizowane są trzy sypialnie dla dzieci. Do ich dyspozycji jest również wspólna łazienka z wanną. Sypialnia rodziców umieszczona jest nad garażem i jest dostępna ze spocznika schodów, co oddziela ją funkcjonalnie od reszty domu. Program sypialni uzupełniony jest o własną łazienkę i wygodną garderobę. Na parterze znalazł się łatwo dostępny pokój dla seniora. Towarzyszy mu łazienka z prysznicem. Salon, jadalnia i kuchnia wchodzą w skład wspólnej przestrzeni dziennej. Można z niej przedostać się na zadaszony taras. Warte uwagi są także przydatne pomieszczenia spiżarni oraz odrębnej pralni zlokalizowanej na półpiętrze.

Projekt jest wersją projektu E-212 z podwójnym garażem.

Powierzchnia użytkowa 146,1 m²
Powierzchnia netto 225,4 m²
Powierzchnia zabudowy 165,1 m²
Garaż 35,6 m²
Kotłownia 6,2 m²
Kubatura 567,7 m³
Wysokość budynku 8,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 255,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 371 400 PLN
Instalacje wewnętrzne 89 300 PLN
Wykończenie 175 500 PLN
Koszt budowy 636 200 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 542 900 PLN

Informacja o najniższych cenach produktów promocyjnych w okresie 30 dni przed obniżką, podana jest w cenniku.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 129zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian
Strop wylewany żelbetowy
Pokrycie dachowe dachówka cementowa
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Katarzyna
24.06.2022 / 20:02:56odpowiedz

Pytanie mam czy projekt ten jest z kalenica dachu równoległa czy prostopadła do drogi??

E-DOMY.PL
25.06.2022 / 14:06:29odpowiedz

Dzień dobry, niestety ten dom posiada zarówno kalenicę prostopadłą, jak i równoległą. Zatem nie można tego jednoznacznie określić. E-DOMY.PL

Krystian
25.10.2021 / 07:44:35odpowiedz

Witam buduje dom w zachodniopomorskim Mam nadzieje ze w tym tygodniu będą zalewać strop.

Kasia
03.09.2021 / 16:35:04odpowiedz

Witam serdecznie bo czytam i widzę ze znalazlam osoby które budują ten sam projekt mogę zapytać gdzie budują lub wybudowaly sie te domy

Arkadiusz
11.04.2021 / 15:19:38odpowiedz

Witam, planuje budowę tego projektu czy jest możliwość obejrzeć go gdzieś na żywo

Kasia
03.10.2021 / 20:14:18odpowiedz

Witam czy wybrał Pan ten projekt pytam poniewaz szujam osób ktore zdectdowaly sie na budowę tego prohektu?

Mario7
29.04.2020 / 19:17:44odpowiedz

U mnie tylko została elewacja i podbitka jest git. Pozdrawiam

Krystian
12.01.2021 / 21:46:44odpowiedz

Dobry wieczór. Wybrałem taki sam projekt. Czy jest możliwość obejrzeć go na żywo?

Ania
16.08.2020 / 14:18:47odpowiedz

W jakim województwie macie budowę tego domu ? My Wielkopolskie .... teraz mamy ssz i elektryka obecnie rozprowadzona, a za tydzień tynki ... - kilka zmian zastosowaliśmy w tym projekcie i teraz on szyty na nasza miarę - może wymienimy się sugestiami i spostrzeżeniami na priv ? Dach antracyt - karpiówka i stolarka w dębie bielonym u nas na razie .... marzeniasmyka [aT] gmail.com to mój adres pozdrawiam

Arkadiusz
11.04.2021 / 15:20:13odpowiedz

Pani Aniu w jakiej miejscowości budowaliście ten projekt??

Ania
08.12.2019 / 17:04:23odpowiedz

U nas stan 0 zakończony!!! Cieszy fakt, że fundamenty już mamy ocieplone styropianem aqua, Zdecydowaliśmy się od razu przy wykopie o rozłożeniu wokół budynku bednarki (uziom otokowy), wyprowadzeniu kanalizacji ( aby uzyskać bardzo dobry spad).Przyłącze wodne też zrobione i nawiew do kominka. W przyszłym tygodniu staną ściany do stropu i reszta dopiero w przyszłym roku.... pozdrawiamy

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty