E-108 Duży dom z poddaszem

Zamów

cena: 4 900 PLN dostępność: 10 dni

Projekt domu E-108

Duży dom z poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Dzięki dużym oknom pokój dzienny z jadalnią są bardzo dobrze doświetlone i otwarte na ogród. Na parterze zaprojektowano też dodatkowy pokój, który może być wykorzystany jako pracownia lub pokój seniora. Z garażu przewidziano dodatkowe wyjście do ogrodu. Poddasze składa się z trzech sypialni, łazienki oraz dodatkowego pomieszczenia nad garażem (o pow. 31,24m2), które może służyć jako powierzchnia rekreacyjna lub magazynowa. Przy sypialni głównej dodano własną garderobę i łazienkę.

 

Powierzchnia użytkowa 168,8 m²
Powierzchnia netto 240,8 m²
Powierzchnia zabudowy 161,4 m²
Garaż 33,4 m²
Kubatura 607,8 m³
Wysokość budynku 8,1 m
Wysokość do okapu gzymsu 4,1 m
Powierzchnia dachu 240,0 m²
Kąt nachylenia dachu 35 °
Minimalne wymiary działki 23,0 x 21,9 m
Stan surowy zamknięty 312 800 PLN
Instalacje wewnętrzne 74 000 PLN
Wykończenie 170 000 PLN
Koszt budowy 556 800 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 469 500 PLN

P R O M O C J A !!! Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa), na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 49zł” oraz "DODATKI GRATIS DO PROJEKTU" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny, publikowanych przez "Sekocenbud". W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.


 

 

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty