E-211Dom z poddaszem i 5 sypialniami

Zamów

cena: 5 300 PLN dostępność: 5 dni

Podobne projekty

Projekt domu E-211 Dom z poddaszem i 5 sypialniami

Projekt domu z czterospadowym dachem, przeznaczonego dla dużej rodziny. Na poddaszu głównej bryły zlokalizowane są trzy sypialnie dla dzieci. Do ich dyspozycji jest również wspólna łazienka z wanną. Sypialnia rodziców umieszczona jest nad garażem i jest dostępna ze spocznika schodów, co oddziela ją funkcjonalnie od reszty domu. Program sypialni uzupełniony jest o własną łazienkę i wygodną garderobę. Na parterze znalazł się łatwo dostępny pokój dla seniora. Towarzyszy mu łazienka z prysznicem. Salon, jadalnia i kuchnia wchodzą w skład wspólnej przestrzeni dziennej. Można z niej przedostać się na zadaszony taras. Warte uwagi są także przydatne pomieszczenia spiżarni oraz odrębnej pralni zlokalizowanej na półpiętrze.

Projekt jest wersją projektu E-212 z podwójnym garażem.

Powierzchnia użytkowa 146,1 m²
Powierzchnia netto 225,4 m²
Powierzchnia zabudowy 165,1 m²
Garaż 35,6 m²
Kotłownia 6,2 m²
Kubatura 567,7 m³
Wysokość budynku 8,3 m
Wysokość do okapu gzymsu 3,3 m
Powierzchnia dachu 255,0 m²
Kąt nachylenia dachu 40 °
Minimalne wymiary działki 23,3 x 21,3 m
Stan surowy zamknięty 371 400 PLN
Instalacje wewnętrzne 89 300 PLN
Wykończenie 175 500 PLN
Koszt budowy 636 200 PLN
Koszt budowy sys. gospodarczym 542 900 PLN

UWAGA: Podana cena promocyjna jest najniższą w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

P R O M O C J A !!!

Klientom indywidualnym kupującym ten projekt (naszego autorstwa) na stronie naszej pracowni www.e-domy.pl, oferujemy w promocji – „KOSZTORYS BUDOWLANY ZA 99zł” oraz "PAKIET DODATKÓW DO PROJEKTU ZA 49zł" (o łącznej wartości ok. 2000zł).

ZAMÓW PROJEKT z "PROMOCJĄ"

KUP PROJEKT U AUTORÓW Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Jeśli zastanawiają się Państwo jeszcze nad wyborem projektu, jest możliwość pobrania naszego katalogu 2019 w wersji elektronicznej  pobierz katalog (ok. 80mb)

UWAGA: Koszty budowy podane na naszej stronie są kosztami szacunkowymi, określonymi na podstawie średnich, ogólnopolskich cen netto materiałów budowlanych i robocizny. W wycenie przyjęliśmy podstawowy standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego. Ostateczne koszty inwestycji mogą się różnić w zależności od zastosowanych materiałów, kosztów robocizny dla danego regionu kraju, oraz przyjętego standardu wykończenia (zwłaszcza elewacji zewnętrznych). Koszty stanu surowego i wykończenia zewnętrznego są podane na podstawie obliczeń z kosztorysu budowlanego, natomiast koszt instalacji wewnętrznych szacowany jest na podstawie uśrednionych wskaźników, proporcjonalnie do powierzchni netto budynku.

Koszt podany na stronie dotyczy stanu deweloperskiego, a jako wykończenie określiliśmy (upraszczając) te elementy, które różnią stan surowy zamknięty od stanu deweloperskiego. Zatem "wykończenie" to w skrócie: tynki wewnętrzne, posadzki z ociepleniem (bez ostatniej warstwy podłogowej), wykończenie ścian zewnętrznych (ocieplenie, tynki oraz okładziny zewnętrzne).

UWAGA: Wycena szacunkowa nie zawiera wykończenia warstwy wykończeniowej posadzek (podłóg), tarasu, schodów zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, łazienek, białego montażu oraz wykończenia wnętrza ponieważ jego koszt jest zależny od przyjętego standardu i rozbieżności mogłyby być zbyt duże. Podane na stronie koszty budowy są cenami netto. W przypadku zlecenia budowy firmie wykonawczej (kompleksowa usługa budowlana + materiały) należy doliczyć 8% VAT.

Koszty budowy tzw. systemem gospodarczym zakładają wykonanie pewnej ilości prac budowlanych we własnym zakresie oraz własną koordynację zakupów, w tym negocjowanie cen. Hurtownie budowlane często udzielają rabatów, a jeśli zakupów dokonuje firma wykonawcza, czasem część rabatu zachowuje dla siebie.

Technologia

Prosimy o zapoznanie się z rysunkami szczegółowymi (PDF).

Informację dotyczącą zakresu możliwych do wprowadzenia zmian w projektach, w ramach adaptacji przedstawiamy w zakładce zmiany w projekcie.

UWAGA: Nasze biuro nie wprowadza zmian w projektach. Nie udostępniamy wersji elektronicznej projektów.
Wszystkie nasze projekty są zgodne z wymaganiami Warunków Technicznych WT2021 roku.
 
Ściany 25cm ceramika + 18cm styropian*
Strop wylewany żelbetowy*
Pokrycie dachowe dachówka cementowa*
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Ocieplenie dachu 25-30cm wełna mineralna
Stolarka okienna drewniana*
Wykończenie zewnętrze kamień, płytki klinkierowe lub drewno
Ogrzewanie gazowe, grzejniki*
Wentylacja mechaniczna
Energooszczędność WT2021 EP < 70 kWh/(rok*m2)

*) UWAGA: zmianę materiałów, stropu itp. można wykonać w ramach adaptacji projektu u architekta działającego na terenie konkretnej inwestycji.

Dodatki

Pakiety można zamówić zaznaczając odpowiednią pozycję na liście "DOSTĘPNE DODATKI" przy zamówieniu projektu w zakładce ZAMÓW PROJEKT.

Dodatki można też dokupić później, po zamówieniu projektu. Informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Komentarze

Aby dodać opinię wypełnij poniższy formularz.

Katarzyna
24.06.2022 / 20:02:56odpowiedz

Pytanie mam czy projekt ten jest z kalenica dachu równoległa czy prostopadła do drogi??

E-DOMY.PL
25.06.2022 / 14:06:29odpowiedz

Dzień dobry, niestety ten dom posiada zarówno kalenicę prostopadłą, jak i równoległą. Zatem nie można tego jednoznacznie określić. E-DOMY.PL

Krystian
25.10.2021 / 07:44:35odpowiedz

Witam buduje dom w zachodniopomorskim Mam nadzieje ze w tym tygodniu będą zalewać strop.

Kasia
03.09.2021 / 16:35:04odpowiedz

Witam serdecznie bo czytam i widzę ze znalazlam osoby które budują ten sam projekt mogę zapytać gdzie budują lub wybudowaly sie te domy

Arkadiusz
11.04.2021 / 15:19:38odpowiedz

Witam, planuje budowę tego projektu czy jest możliwość obejrzeć go gdzieś na żywo

Kasia
03.10.2021 / 20:14:18odpowiedz

Witam czy wybrał Pan ten projekt pytam poniewaz szujam osób ktore zdectdowaly sie na budowę tego prohektu?

Mario7
29.04.2020 / 19:17:44odpowiedz

U mnie tylko została elewacja i podbitka jest git. Pozdrawiam

Krystian
12.01.2021 / 21:46:44odpowiedz

Dobry wieczór. Wybrałem taki sam projekt. Czy jest możliwość obejrzeć go na żywo?

Ania
16.08.2020 / 14:18:47odpowiedz

W jakim województwie macie budowę tego domu ? My Wielkopolskie .... teraz mamy ssz i elektryka obecnie rozprowadzona, a za tydzień tynki ... - kilka zmian zastosowaliśmy w tym projekcie i teraz on szyty na nasza miarę - może wymienimy się sugestiami i spostrzeżeniami na priv ? Dach antracyt - karpiówka i stolarka w dębie bielonym u nas na razie .... marzeniasmyka [aT] gmail.com to mój adres pozdrawiam

Arkadiusz
11.04.2021 / 15:20:13odpowiedz

Pani Aniu w jakiej miejscowości budowaliście ten projekt??

Ania
08.12.2019 / 17:04:23odpowiedz

U nas stan 0 zakończony!!! Cieszy fakt, że fundamenty już mamy ocieplone styropianem aqua, Zdecydowaliśmy się od razu przy wykopie o rozłożeniu wokół budynku bednarki (uziom otokowy), wyprowadzeniu kanalizacji ( aby uzyskać bardzo dobry spad).Przyłącze wodne też zrobione i nawiew do kominka. W przyszłym tygodniu staną ściany do stropu i reszta dopiero w przyszłym roku.... pozdrawiamy

Do pobrania

Przeglądaj i pobieraj szczegółowe rysunki pokazowe projektu z dokumentacji technicznej. UWAGA: Załączone rysunki stanowią wyłączną własność firmy E-DOMY.PL i nie mogą stanowić podstawy do opracowania projektów indywidualnych.

Schowaj
0 projektów
w Twojej teczce
  • pow. użytkowa
  • min. szerokość działki
  • kondygnacje
Pokaż rzuty